Skocz do zawartości

Dobór kolumn do wzmacniacza unitra pw 3015 w cenie do 1000zł


Hpsister

Recommended Posts

Witam, posiadam wzmaka unitry pw 3015, 15 wat na kanał (łącznie 30w), impedancja 8 Ohm. Poszukuję do nich kolumn, naturalnie używanych w tym budżecie. Po małym reaserchu postawiłem na kolumny mildton 80 i śledzę temat na aukcjach internetowych. Przychodzę z zapytaniem a nawet dwoma. Czy waszym zdaniem mildtony to dobry wybór? (zdecydowałem się na nie po przeczytaniu starego tematu na elektrodzie). Drugie pytanie jest o polecane przez was kolumny podłogowe w cenie do 1000zł do tego wzmacniacza. Przedział mocy jaki mnie interesuje to 60w - 80w na kanał i najlepiej impedancja zgodna z wzmakiem. Proszę o nie pytanie o metraż pokoju gdyż na tę chwilę jest on z pewnością zbyt mały ale w najbliższej przyszłości czeka mnie przeprowadzka na większą przestrzeń życiową. Wolałbym otrzymać odpowiedzi wyłącznie na moje pytanie ale jeżeli ktoś ma uwagi dotyczące czego innego np. Samego wzmacniacza, proszę mówić śmiało. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...