Skocz do zawartości

Filmy ostatnio obejrzane


Recommended Posts

10 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Straszny szit, ale zobaczyć trzeba samemu 😀

Cierpliwosci 😉

No i nie obejrzałem, ale dzisiaj sobie załączę. Szit powiadasz? Chyba mi nie po drodze z panem Davidem Lynchem. Mulholland Drive to nie moja bajka, chyba jestem za głupi na ten film, niemniej trochę czytałem o nim po seansie, więc w jakimś sensie mnie zaintrygował. Prosta Historia - właściwie, to tytuł filmu mówi wszystko. Prosta historia, ciepła, ale momentami nużąca.

W sumie, to chyba tylko te dwa filmy widziałem, plus serial - wiadomo jaki - świetny, ale przede wszystkim pierwszy sezon, w drugim zatrzymałem się mniej więcej w połowie, i porzuciłem. Na pewno jeszcze obejrzę Blue Velvet i Dzikość serca - chyba kiedyś oglądałem, ale już nic nie pamiętam.

Zapomniałem jeszcze o filmie Człowiek Słoń - piękne kino. Ten obraz raczej na pewno już zostanie moim numerem jeden Lyncha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 minutę temu, Adi777 napisał:

Tak, szczególnie jego "gra aktorska". Dwayne "The Drewno" Johnson 

Bywa gorzej imo.

Ma w sobie jakiś magnetyzm, khe, khe 😆

4 minuty temu, Adi777 napisał:

fajną ma muskulaturę

Niedawno mąż uraczył mnie opowieścią, że słabą stroną Dwayna jest brzuch i że niechętnie odpowiada na pytania czemu nie ma sześciopaka 😁.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Ma w sobie jakiś magnetyzm, khe, khe 😆

Czyli krótko mówiąc, "lecisz" na niego 😆

Ciężko jest mi oceniać, czy jest przystojny, ale wiem i rozumiem, że podoba się sporej ilości kobiet.

1 godzinę temu, Asia napisał:

Niektórzy wolą Kevina Spacey 😉.

Pewnie jest sporo takich osób. A Spacey? Na pewno jest dobrym aktorem, na pewno też wolę go od The Rocka, ale nigdy się nie zastanawiałem, czy jest moim ulubionym aktorem. Właściwie, to nie mam żadnej takiej listy. Bardzo go lubię natomiast za rolę w filmie K-PAX, świetnie tam zagrał. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Film obejrzany. Wciąż nie podoba mi się okropna wizja Franka Herberta, mroczna i zapiaszczona. Ale doceniam. 

Ucieszył mnie główny bohater. Nie znoszę poprzedniej wersji, w dużej mierze przez człowieka robota ( Kyle MacLachlan). Bardzo też podoba mi się aktorka występująca jako Lady Jessica. No i oczywiście Stellan Skarsgard jako etatowy potwór oraz Jason Momoa z różnych powodów 😉.

Muzyka świetna, zdjęcia w kolorze sepii i wielki wysiłek animacji komputerowej.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...