Skocz do zawartości

Filmy ostatnio obejrzane


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"Wszystko wszędzie naraz" film zgarnął 7 statuetek Oscara. Kiedyś zacząłem oglądać ten film, po 20m przerwałem. Może zabrakło mi cierpliwości, a może już jestem za stary i za głupi by oglądać film dla inteligentnych nastolatków. 

Dwa dni temu obejrzałem "Duchy Inisherin" - ten film polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amarok napisał:

"Wszystko wszędzie naraz" film zgarnął 7 statuetek Oscara. Kiedyś zacząłem oglądać ten film, po 20m przerwałem. Może zabrakło mi cierpliwości, a może już jestem za stary i za głupi by oglądać film dla inteligentnych nastolatków. 

Dwa dni temu obejrzałem "Duchy Inisherin" - ten film polecam.

Ja jestem przed - nie zrobiłeś dobrej reklamy :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Amarok napisał:

"Wszystko wszędzie naraz" film zgarnął 7 statuetek Oscara. Kiedyś zacząłem oglądać ten film, po 20m przerwałem. Może zabrakło mi cierpliwości, a może już jestem za stary i za głupi by oglądać film dla inteligentnych nastolatków.

Jestem gdzieś 5 minut przed końcem , ale muszę przyznać iż gdyby nie whisky nie dotrwałbym do tego momentu , do dziś nie wiem po co ten film stworzono ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
20 godzin temu, Butler napisał:

W wydaniu płytowym podstawowa scieżka jest w DTS-X 7.1, multijęzykowe w DTS 5.1 oraz DD 2.0

 

22 godziny temu, Kubakk napisał:

Tożsamość Bournea z 2002r - jest na skyshowtime z top lektorem (niestety DD 2.0) - wczoraj sobie przypomniałem , niezmiennie dobre kino wydane już po śmierci R. Ludluma (w 2001) który był producentem wykonawczym

Ostatnio obejrzałem :) wszystkie części. Nie ma tam dużo strzelania i zabijania jak np . w John Wick, a potrafi do samego końca trzymać w napięciu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszystko wszędzie naraz - obejrzany, film z seri tych ciężkich, nie do końca dla relaksu, trzeba być cały czas na nim skupionym. Jeśli nie chwycisz-łaś od razu dlaczego ten film jest świetny to już nie chwycisz. Problem chyba jest w tym, że ludzie szukają w tym filmie komedii, a to jest Sci-Fi. Dodatkiem są tylko śmieszne sceny, ten film jest o czymś innym, nie doszukujmy się komedii, a bardziej obyczajowy Sci-Fi. Brawo dla reżysera - trzeba być ponad wybitnym, aby coś takiego nakręcić. 

Edytowano przez Artur Mądry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...