Skocz do zawartości

Świat seriali.


Recommended Posts

Zacząłem nowy serial HBO z Kate Winslet. Proszę się nie bać nic z titanikowej jej roli tutaj nie znajdziecie.

Wręcz przeciwnie. Mamy świat ludzi zwykłej Ameryki, z problemami finansowymi, osobistymi, problemami jak przeżyć kolejny dzień.

Bardzo mi się spodobał. Nie przypomina amerykańskich produkcji, bardziej kino skandynawskie. Bez kolorowania, bez patosu.

A tak przy okazji jest to serial detektywistyczny, bo główna bohaterka jest panią detektyw która próbuje rozwikłać tajemnicę zbrodni.
Ale chyba nie nić kryminalna jest tutaj najważniejsza ale atmosfera tego małego, nieciekawego miasteczka w którym wszyscy się znają.

No i rola Kate Winslet która robi ten serial.

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Asia napisał:

Niezły jest Klangor na C+. Nie jestem wielbicielką polskich seriali, ale ten się udał.

Do ostatniego odcinka z tym bym się zgodził. Niestety nie rozumiem pomysłu reżysera na ten serial.

Najpierw buduje różne prawdopodobne historie co się stało, mnóstwo wątków wokół nich żeby wywieźć w pole widza, a potem dostajemy ni stąd ni zowąd odcinek który po prostu cofa się w czasie i pokazuje w sposób liniowy bez żadnej tajemnicy to co się wydarzyło. Jakbyśmy jakiś dokument kompletnie nie  z tego serialu oglądali.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie widziałam jeszcze nowego odcinka, zobaczymy. Dotychczas byłam pod wrażeniem.

Wczoraj wieczorem wybraliśmy The Expanse.

15 godzin temu, Asia napisał:

 

 

Nie pojawił się tutaj jeszcze Babylon Berlin , a to serial który podobał się i mnie i mężowi (szczególnie pierwszy sezon). Niemiecki (miła odmiana w zalewie anglojęzycznych), w klimacie kryminałów Marka Krajewskiego i Blaszanego bębenka. Przy okazji dużo dobrej muzyki, Brian Ferry w gratisie.

https://youtu.be/HAn3RXeCrLg

 

Niestety nie wkleja się film tylko link do kliknięcia.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...