Skocz do zawartości

Świat seriali.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zacząłem drugi sezon rewelacyjnego rosyjskiego serialu Zwyczajna kobieta.

Taki wschodni Breaking Bad. Świetnie nakreślone postacie. Co osoba to inny oryginał. Kino bez propagandy z dużą dawką tragikomizmu.

I drugi sezon równie dobry co pierwszy. Tempo akcji nie spada ani na moment.

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem po pierwszych dwóch odcinkach. I na razie mi się podoba. Fajnie pokazane realia tamtych lat, aktorzy grają bez zbytniego przerysowania( chociaż poziom tutaj nie jest równy, Ogrodnik tak sobie za to Simlat-Klękajcie narody:-), historia też ciekawa, wielowątkowa. No i muzyka! Te hity sprzed lat. Szkoda tylko, że chyba najczęściej nie są to kawałki z końcówki lat 90 tych tylko ze sporo wcześniejszych. Ale i tak po zakończonych odcinkach nie chce się wyłączać sprzętu na napisach.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach:-)

Obejrzałem nowy odcinek The Grand Tour.

Niby nic nowego , powielają schematy te same od lat, wiadomo co po kim się można spodziewać. Prymitywnie, przaśnie ale...w dalszym ciągu dobrze to się ogląda.

Jak to porównać z naszymi programami motoryzacyjnymi gdzie to prowadzący wysilają się na humor i pomysły a i tak od początku do końca jest drętwo.

A tych trzech imbecyli jakby od niechcenia potrafi wciągnąć widza do zabawy.

No ale był i jeden zgrzyt. W jednej z konkurencji wystawili trzy samochody amerykańskie i rosyjskie. I wśród tych rosyjskich był Polonez:-)

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pułapce.

 

Jestem po pierwszym sezonie. Kolejny przykład mrocznego serialu skandynawskiego. Mała mieścina odcięta od reszty, środek zimy i morderstwo.

Bez superbohaterów, każdy jest tutaj trochę za karę, każdy ma swoje za uszami. Akcja trzyma do ostatnich minut. Już mam ochotę na drugi sezon. Oba są na N.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzisiaj premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu ciekawego serialu Apple TV See

 

Dnia 14.08.2021 o 23:21, JaZz napisał:

Wpadł mi w oko polski serial - Kruk. Znacie?

https://www.filmweb.pl/serial/Kruk-2018-794373

No właśnie nie widziałem pierwszego sezonu jedynki a wczoraj włączyłem pierwszy odcinek drugiej serii. I jak to zwykle w naszych serialach ścieżka dialogowa to bubel którego momentami nie słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HQ150 napisał:

No właśnie nie widziałem pierwszego sezonu jedynki a wczoraj włączyłem pierwszy odcinek drugiej serii. I jak to zwykle w naszych serialach ścieżka dialogowa to bubel którego momentami nie słychać.

Żeby skumać co mówią, często ściągam napisy do polskich filmów. Paranoja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem fajny australijski serial Mr Inbetween.

Bardzo dobrze to się ogląda. Króciutkie 20 minutowe odcinki, czarny humor, wchodzi jak zimna wódka.

Serial o płatnym jak trzeba to i mordercy ale takim z sercem. W tym roku ukazał się już trzeci sezon.

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...