Skocz do zawartości

Świat seriali.


Recommended Posts

Sex edukacja vol.3. jest nieco słabsza niż pierwsze dwa sezony, humor czasem bywa za mało finezyjny jak w poprzednich, a i problem niebinarności został potraktowany powierzchownie i sprowadzony do kwestii przebieralni i toalet. Niektóre odcinki trzymały jednak poziom, szczególnie ostatnie. 10/10 już nie dam, ale 7-8...?

Gdzieś w tym wątku jest któryś z Was wrzucił link zwiastuna brytyjskiej Utopii. Zaczęłam oglądać (choć dopiero niecały 1 odcinek za mną, więc może "zaczęłam", to za duże słowo) i podoba mi się. Kapitalne są zdjęcia. Ale ze względu na to, ile mam na głowie (i ile książek w planach) może być tak, że będę oglądać przez rok. Zaczęłam The Crown, już nie pamiętam, kiedy, a nad trzecim sezonem siedzę już 6 miesięcy... :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Asia napisał:

Hehe, mój mózg jest płaski w tym miejscu. Fenomen tego serialu pozostaje dla mnie zagadką.

Mnie też omineło to szaleństwo, ale bardziej mnie zastanawia co w nim widzi moja córka 20+.

A jak już o wspomnieniach to ja byłem wkręcony w Ally McBeal. 

 

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misiek x napisał:

Sorry że spytam ,ale oglądacie seriale,słuchacie muzyki,oczywiście praca,rodzina ,życie prywatne .....a KSIĄŻKI czy wogóle coś czytacie  ? 😄

TAK. Z cięższych ostatnio Ślepowidzenie i Echopraksję. Z lżejszych będzie Gaunt. W kolejce czeka Sanderson (kilka pozycji się nazbierało) i Duna w wersji książkowo / komiksowej. Ze względu na dzieci, czytam dużo mniej. Zamyka się może w 20 książkach na rok od pewnego czasu. Głównie SF i Fantastyka (dobra prawie wyłącznie SF i Fantastyka). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, misiek x napisał:

Sorry że spytam ,ale oglądacie seriale,słuchacie muzyki,oczywiście praca,rodzina ,życie prywatne .....a KSIĄŻKI czy wogóle coś czytacie  ? 😄

Czytacie, czytacie :) ostatnio co prawda w mobi i epub, sporadycznie pdf-y. Aktualnie odnawiam sobie "Fundację".

 Niemniej drukowane też mam, co prawda fantastyka, ale też się liczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...