Skocz do zawartości

Świat seriali.


Recommended Posts

22 godziny temu, J4Z napisał:

Dziś drugi part ST 🙆‍♂️

Póki co 8 odcinek , gdyż 9ty to ponad 2h - nie wiem czy dobrze widzę mocny spadek jakości realizacji , czyli słabe ujęcia , brak filtrów , wygląda jak kręcone kamerką przez jutuberów , chyba ,że to ten 4k DV netflixa robi taki efekt. Niby te 2 odcinki osobno od pozostałych gdyż brakło im czasu na montaż ... zobaczę po 9 odc jak będzie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2022 o 01:56, J4Z napisał:

Było bardzo dobrze.

Mnie tak wymęczył 4-ty sezon ST, że nie mogę zebrać sił na te dodatkowe odcinki. Gdybym miał wymieniać symptomy tego, że serial się sypie (twórcom brak pomysłów) to przy 4-tym sezonie mógłbym po kolei odhaczać stereotypowe wpadki:

- nadmiar retrospekcji,

- pseudo-psychologia, filozofowanie i gadanie o tym, co już było wcześniej,

- niepotrzebny patos,

- tortury, krew itp. zamiast prawdziwego napięcia.

No i problemy obsadowe. Aktorzy grający Nancy i Jonathana są sporo starsi od swych postaci i to widać.

Warto się zmuszać do tych nowych odcinków 4-tego sezonu? Pokrzepcie mnie, bo nie dam rady...

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafał S napisał:

Warto się zmuszać do tych nowych odcinków 4-tego sezonu? Pokrzepcie mnie, bo nie dam rady...

Jak już obejrzałeś do tego miejsca to trzeba skończyć ale szału nie ma. Z tych dwóch ostatnich mogli zrobić jeden bo strasznie rozciągnięte. 

https://natemat.pl/422989,final-stranger-things-4-mial-byc-jak-gra-o-tron-wyszly-flaki-z-olejem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ,8 odcinka nawet nie pamiętam (chyba tam była akcja z helikopterem? , a 9 można było skrócić o połowę , czyli mogli dać tylko 8 odcinek 1h :D 

Przez covid przeskok był spory co widać tez po młodych , kolesie nagle urośli , szeryf schudł , w ogóle gdyby nie akcja w ZSRR (z typkiem z GoT) to byłobo słabiej ;) 

Natomiast muzyka przyjemna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...