Skocz do zawartości

Świat seriali.


Recommended Posts

Dnia 30.03.2024 o 13:49, gienas napisał:

"Problem trzech ciał" serial Netflix - niezły ( jestem w połowie serialu ) .

Czytałem wcześniej ksiażkę - da się serial oglądać wedle mnie :) .

Obejrzałem , 1-4odc spoko , potem nuda , ost odcinek spoko , takie 7/10 - zakończenie zwiastujące sezon 2 ? W sumie można i 10 zrobić , jest ~400 lat ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fallout (Amazon Prime) - film na podstawie gry , chociaż związek jedynie w klimacie i Świecie. A jest tutaj zrobione na bogato , dobrze dobrani aktorzy , efekty specjalne , i co najważniejsze muzyka. Sprawdźcie sobie soundtrack na spotify , kawałki z lat 1930-1960s robią robotę , szczególnie Johny Cash. Jak dla mnie 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w tej wersji Fallout, to świetna mieszanka. Mamy tu twarde SF, z domieszką Steam-panku, wiele prawdy o ludzkości jako takiej, akcję, na szczęście twórcy dają nam też oddech, i od czasu do czasu można się nieźle uśmiać. Czasem wprost, z dialogów, czasem można wypatrzeć smaczek w scenografii. Ale bez spojlerów, jako fan SF mogę z czystym sumieniem polecić pierwszy sezon, bo jego zakończenie jest otwarte, więc można się spodziewać kontynuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gienas napisał:

"Dżentelmeni" - Netflix, ładnie zrealizowany serial. Fajnie się ogląda. piękne sceny, dialogi. Warto zerknąć :)

 

 

  Ale strasznie denerwują mnie omawiane akcje czyli taki mówiony scenariusz - to chyba dla użytkowników tiktoka ;)

oglądnięty tydzień temu , typowy Guy Ritchie , lekko się ogląda , chociaż nie jest to jakieś wybitne kino - niemniej przy obecnym ilość a nie jakość w netflixie to jest raczej po tej lepszej stronie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...