Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolejny sezon The Expanse chyba będzie przed końcem roku "wypuszczony" (10.12.2021). 

Na Amazonie (49 pln/rok subskrypcja) jest do obejrzenia cała seria dla tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali. Jest z polskimi napisami lub lektorem jak kto woli. Jakość ścieżki dźwiękowej jest dużo lepsza niż była na Netfliksie, gdzie pierwszy sezon oglądałem jakiś czas temu.

W październiku ma ukazać się książkowe zakończenie tej space opery. Ciekawe jak daleko odjadą filmowcy z fabułą filmu?

Gdyby ktoś był zainteresowany książkową wersją kontynuacji 5-tego sezonu (T6. Prochy Babilonu, T7. Wzlot Persepolis, T8. Gniew Tiamat to mogę puścić w obieg. Nie wytrzymałem i z ciekawości musiałem "doczytać" ;) 

5 minut temu, Asia napisał:

O, to ciekawe. Właśnie wczoraj ( po dłuższym czasie) skończyliśmy sezon 5. z przekonaniem, że to już ostatni.

W grudniu adaptacja filmowa zakończy definitywnie chyba już swój żywot, a Corey`owie chyba już na dniach wydadzą ostatni tom wersji książkowej. Nie mogę się doczekać mimo, że po kilku sezonach i książkach mam lekki przesyt kosmicznych przygód. Łapię się na tym, że czasami pojawia się w moim ojczystym lang Belta ;)