Skocz do zawartości

Takiej szmiry, dawno nie widziałem...


Recommended Posts

Pętla Vegi.

To warto zobaczyć. To jest coś niesamowitego.
Ten serial na pewno będzie startował i wygrywał w rankingach na najgorszy serial wszechczasów!
Brakuje słów żeby opisać co to ,, dzieło'' prezentuje.
To że Vega ( reżyser wybitnego przecież Pitbulla) bez zażenowania potrafi swoim widzom serwować tego typu g..... to już nas przyzwyczaił, ale że Canal+ sygnuje to swoim logo, to to już jest ciężko zrozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Color of Space.

reż Richard Stanley

w rolach głównych Nicolas Cage, Joel Richardson.

Oglądałem na HBO

Nicolas Cage zwiastuje porażkę, ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Tragiczny scenariusz to jedno, ale ale watła akcja, brak napięcia. No masakra. Nawet nie próbujcie tego oglądać. Kto daje pieniądze na coś takiego. Albo kto płaci za to żeby wyemitować.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od razu się przyznam, że ja tego nie widziałem, ale może powinienem wreszcie nadrobić zaległości.

Ale muszę o tym napisać, bo nasze krajowe dzieło okazało się być trudnym do pobicia w tej kategorii.

Pięć lat po premierze ,, Smoleńsk'' zdobył na IMDB ocenę 1,2!. Stał się najgorszym filmem na świecie.

 

Wyprzedził w tej kategorii takie wiekopomne dzieła jak Ptakodemia, Ludzka Stonoga III czy Hobgobliny.

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,26969243,smolensk-najgorszym-filmem-na-swiecie-wedlug-imdb.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink

 

 

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...