Skocz do zawartości

Kolumny Monitor Audio GS20 ??


Franek84

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Znalazlem wspaniale kolumny Monitor Audio GS20, nie mam jeszcze kasy lecz na niedaleka przyszlosc chcialbym zapytac czy wzmacniacz Onkyo A-933 z moca 80W bedzie kompatybilnie wykorzystywal te kolumny ? Jesli nie to jakie mielibyscie propozycje ? Czy ktos ma te kolumny i jak sie sprawuja i z jaka elektronika graja ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma GS 60 największe z serii gold pracują u mnie z ampli Marantza Sr12S1 , ogólnie nie powinny sprawiać problemów z wysterowaniem choć dla pewności radziłbym jednak przed zakupem podpiąć wzmaka w salonie do nich. Marantz to dosyć mocna maszyna bez problemów wysterowywuje takie głośniki jak B&W 603 z którymi większość amplitunerów i słabszych wzmacniaczy ma poważne problem. Co do dźwięku samych kolumn bardzo przyjemny ciepły bas , lekko zaostrzona góra i przyjemna średnica , ogólnie grają bardzo przestrzennie i muzykalnie nie do końca może neutralnie ale w akceptowalnym zakresie, inna sprawa że z kazdym sprzętem mogą zagrać inaczej więc jak pisałem wcześniej jak masz możliwość sprawdzenia przed zakupem to warto t zrobić ogólnie naprawdę bardzo udane głośniki według wszelkich recenzji super stosunek ceny do jakości.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacze Onkyo generalnie mają lekko ocieplone brzmienie .Twój wzmacniacz powinien więc ładnie zgrać się z kolumnami.Jeśli chodzi o moc nie powinno tym bardziej być problemów.
Możesz sobie nawet poczytać o tych kolumnach na portalu Audio .
Link do strony.
http://www.audio.com.pl/index.php?page=tes...Id=1&id=191
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...