Skocz do zawartości

Filmowe, serialowe zapowiedzi.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Lansky

Niezwykła historia Polaka ( Żyd z Grodna który zawsze podkreślał, że jest Polakiem) który w wieku 9 lat wyemigrował do Stanów.

Nie mając nic stał się jedną z najważniejszych osób w świecie mafijnym. Współpracował chyba z wszystkimi. Bugsy Siegel, Joe Adonis, Albert Anastasia i Vito Genovese, Salvatore Maranzano, Arnold Rothstein, Carlo Gambino, Louis „Lepke” Buchalter, Jacob „Gurrah” Shapiro, Joseph „Doc” Stracher, Hyman „Curly” Holtz i Harry Tietlebaum.

Mało tego współpracował z dyktatorem Kuby Fulgencio Batistą i szantażował skutecznie samego szefa FBI Johna Edgara Hoovera.

I nigdy nie odpowiedział za swoje czyny. Nikt go nigdy nie skazał. Zmarł w 1983 roku mając 81 lat.

W głównej roli Harvey Keitel.

 

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
6 minut temu, JaZz napisał:

Serio? Chyba nie... 😏 

Oprócz przewidywanego box office-u miałem na myśli jeszcze to ile razy była premiera tego filmu przesuwana. Pierwotnie premiera "Nie czas umierać". zaplanowana była na koniec 2019 roku ....

 

A tu zapowiada się, po raz kolejny ,rozrywka pełną gębą.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Netflixie jest już 3 sezon Sex Education (od dziś!!!!!), a ja już się nie mogę doczekać, aż go połknę. Ten serial jest fenomenalny pod względem przesłania, wizualnym i ma kapitalną ścieżkę dźwiękową. I wbrew tytułowi jest o relacjach i wielowartswowych problemach, w jakich tkwimy my ludzie z innymi ludźmi, tymi najbliższymi. Nawet mój tata chrzestny oglądał po nocach, tak się wciągnął. Poza tym agentka Scully w jednej z głównych ról? To się nie mogło nie udać. Kto widział, wie, o czym mówię, kto nie widział - gorąco polecam, bo to nie tylko o nastolatkach :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć od 1 sezonu, 2 i 3 to jego kontynuacje. My obejrzeliśmy każdy z nich niemal za jednym zamachem, więc jak przysiądziesz przez weekend, machniesz dwa 😜 Nie wiem, jak będzie z trzecim, ale liczę, że się uda zobaczyć wszystkie odcinki jak najszybciej. Namówiłam na niego mnóstwo ludzi i każdy jest zachwycony, so trust me, pozwól się tylko akcji rozkręcić, a nie pożałujesz :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2021 o 17:53, Redakcja AUDIO napisał:

A na Netflixie jest już 3 sezon Sex Education (od dziś!!!!!), a ja już się nie mogę doczekać, aż go połknę. Ten serial jest fenomenalny pod względem przesłania, wizualnym i ma kapitalną ścieżkę dźwiękową. I wbrew tytułowi jest o relacjach i wielowartswowych problemach, w jakich tkwimy my ludzie z innymi ludźmi, tymi najbliższymi. Nawet mój tata chrzestny oglądał po nocach, tak się wciągnął. Poza tym agentka Scully w jednej z głównych ról? To się nie mogło nie udać. Kto widział, wie, o czym mówię, kto nie widział - gorąco polecam, bo to nie tylko o nastolatkach :) 

 

No i namówiłaś :)  .

 Jestem na s01e03 i widzę że jak  Mulder w  "Californication" to i Scully sił próbuje w "Sex education" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...