Skocz do zawartości

Wybór zestawu 2.0


Franciszek O

Recommended Posts

Czołem! 

Będąc kompletnie zielonym w temacie, potrzebuje pomocy w wyborze zestawu 2.0 do salonu. Pokój około 20m, około 3metrow odległości od głośników. Jestem zdecydowany na zestaw 2 kolumn podłogowych plus amplituner, budżet około 4k PLN. 

Po wstępnym zapoznaniu się z tematem myślę o zestwie: yamaha rn500 + polk audio s55e 

Czy taki zestaw dobrze zagra ze sobą? Czy takie kolumny nadają się do salonu? Pomóżcie :)

Zastanawiam się też nad marka Kef bo widzę o niej dużo dobrych opinii. Ale chyba za ok 2k nie znajdę pary dobrej.. 

Edytowano przez Franciszek O
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że znacznie ciekawszą opcją będzie zestaw oparty na najnowszym amplitunerze sieciowym Yamaha R-N602 w połączeniu z bardzo dobrymi polskimi kolumnami Pylon Audio Pearl 25. Niestety w podanym budżecie nie zbudujemy systemu na bazie kolumn Kef.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na wzmacniacz yamaha A-S501 plus pearl 27. 

W domyśle jest to zestaw pod smart tv połączony optykiem. Ale zacząłem się zastanawiać jak najlepiej będzie podpiąć słuchawki.  

Do teraz używałem karty dźwiękowej/dac(?) Sound blaster g6 wpiętej do pc  razem z  słuchawkami dt990 pro. 

I teraz pytanie czy jest sens  spinać razem  yamahe z tym g6 i potem w niego  słuchawki, czy nie warto w ogóle  tego łączyć i po prostu lepiej wpiąć słuchawki bezpośrednio do wzmacniacza. 

Edytowano przez Franciszek O
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...