Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1 - budżet 5 tyś , propozycja amp+głośniki


Łukasz P.

Recommended Posts

Witam, ponowię wątek w tym dziale aby uzyskać waszą propozycje KD który zestaw się u mnie sprawdzi w zakładanym budżecie 5tys +/-Zamieszczam wygląd pokoju i przypominam że 50%film (serwisy netflix ,HB0..), 30% XSX, pozostałe muzyka online. Podłączone urządzenia to wspomniany XSX, Apple TV, TV Sony W815 lub LG CX.  Do tej pory korzystałem przez wiele lat z HK AVR 158 / HKTs bq11, wolę mniejsze głośniki aby móc front i cent postawić na stoliku. Zasadnicze pytanie czy to dobra opcja ? Okno jest rozsuwane w stronę rogówki która zapewne będzie dosunięta do ścian. Między innymi taki układ był powodem pytań w dziale stereo aby z tyłu nic nie wstawiać, jak również wersji 3.1 z uwagi na przyzwyczajenie do głośnika centralnego. Jeżeli ktoś ma pomysł na jego wykorzystanie to oczywiście jest nadal aktualny. Rozważam wciąż wszystkie opcje a że człowiek niecierpliwy z (marudzącą żoną aby tył był pusty) to zamieszczam temat również tutaj. Interesują mnie urządzenia nowe.


ADEA325B-353C-4E06-9E7C-5D26293E379C.thumb.jpeg.b29c15e602da4d3ae790ffab369a8a8b.jpeg

Edytowano przez Łukasz P.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W przypadku Jamo warto pójść w kierunku większego ocieplenia czyli Denon 1600h lub 2700h. Niemniej jednak w zakładanym budżecie lepiej zwrócić uwagę na małych rozmiarów kolumny podłogowe takie jak Polk Audio T531 + subwoofer. Bardzo dobrze Polk Audio zgrywają się z Yamahą RX V4a. 

Jeśli w grę wchodziłyby jedynie monitory to polecam zwrócić uwagę na 4x Heco Aurora 300 + Center 30 + Yamaha RX V4a. W przyszłości wystarczyłoby dokupić jedynie subwoofer taki jak np. Klipsch R12sw lub do kompletu Heco Aurora Sub 30a. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...