Skocz do zawartości

Dobór kolumn do Audiolab 6000a


Rafał Paszek

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jak w temacie poszukuję Kolumn do Audiolaba 6000a, chodzi mi o kolumny podłogowe, aktualnie używam Monitor Audio STUDIO 

Kable - Kimber Kable 4PR

źródło komputer AIM808SC - kabel optyczy - Audiolab

Ze względu na zmianę miejsca aktualnie pokój 15m2, a będzie salon z otwartą kuchnią około 30m2 salon plus jakieś 15 kuchnia.

Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z brzmienia, jakie mam na tych 15m2  szukam czegoś w kwocie do 7000 tys. zł. ( może być używane )

Pozdrawiam

Edytowano przez Rafał Paszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto posłuchać poszczególne modele i wybrać te, które najbardziej spodobają Ci się. Ale robiąc listę, na pewno wpisz Kef Q950, Monitor Audio Silver 500, Pylon Audio Diamond 28, Fyne F502, może Wharfedale Evo 4.4.

Jest wiele opcji, zapraszam serdecznie na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega posiada Audiolab 6000a z Triangle Borea BR 08 w pomieszczeniu 36 m2 i jest mega zadowolony z tego połączenia , u mnie w pomieszczeniu 16 m2 gra zestaw Audiolab 6000A z Mission ZX2 i jestem zadowolony z odsłuchów róznych gatunków muzyki . Dodam że dla moich uszu muza płynąca z jego zestawu jest również super z kolei gdy słuchaliśmy mojego połączenia to on z kolei był pod wrażeniem sceny dzwiękowej , czystości i szczegółów  góry która płynie z tych kolumienek. Warto posłuchać innych zestawów nie tylko tych dość często polecanych na Forum chociaż nie wątpię że takie połączenia są również ,, trafione ,, i dadzą zadowolenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lukluk71 napisał:

Audiolab 6000a nie będzie za słaby dla takich Q950 i Diamond 28 ?

Zdecydowanie będzie

To kolumny które zagrają lepiej z mocniejszym i wydajniejszym wzmacniaczem.

Cena 7k to zacna kwota na kolumny. Moim zdaniem wypadało by podłączyć jakiś lepszy wzmacniacz.

To dotyczy tez Classic 8 :/

PByć może wystarczą monitory do takiej powierzchni , musiał byś sprawdzić. Wówczas

ELAC Vela 403

Jeśli nie to z kolumn podłogowych które nie są wymagające względem wzmacniacza a zagraja z werwą to Heco Celan Revolution 7

Zapraszam

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...