Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. kupiłem dwa dni temu laptop marki HP Pavilion 15-CW1063WM+ Windows 10 Home. Po podłączeniu jack-a pierwsze co zauważyłem to to że jack nie wchodzi cały do gniazda słuchawkowego. Sprawdzałem czy czasami gniazdo nie jest zapchane jakimś paprochem. Wychodzi na to że jest ok. Po włączeniu muzyki grają tylko wysokie tony/brak niskich. Z tego co sie orientuje gniazdo nie łapie masy na wtyku jack. Laptop nowy przynajmniej tak był opisany. Pierwsze co mi przyszło na myśl to oddać na gwarancję. Druga myśl to taka by kupić jakąś przejściówke HDMI-czincze. Wzmacniacz jaki posiadam to Pioneer (A400). I stety albo niestety nie ma on złącza HDMI tylko czincze. Nie ukrywam że jestem bardzo zły przede wszystkim że sprzęt jest nowy i ma za zadanie chulać. Za każdą pomoc będe bardzo wdzięczny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mkk napisał:

Obstawiam że masz jakiś niestandartowy kabelek 

Drugą myślą powinien być jakić dac na usb a nie hdmi

sprawdzałem pięcioma innymi kablami kazdy nie wchodzi do końca...

a jeśli mowa o DAC wiem że sie da zastosowaćtakie rozwiązanie. 

może te laptopy akurat tej serii mają takie wejście niestandardowe. 

Mogłbyś poszperać/rozejrzeć sie czy faktycznie tak jest w tej serii 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeslij zdjecie wtyku 3.5mm czy jest to 3czy4polowy - może tu jest problem. Przeslij zdjecie "dziurki" (najlepiej z flasch-em) by było widać co tam w środku sie dzieje. A tak wogóle to rowniez proponuje zewnetrzny dac usb-jack3.5mm. Sam używam taki i rekomenduje (m2tech hiface dac), a cena.... cena wrecz smieszna co do możliwości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...