Skocz do zawartości

jakie kable zasilajace do zestawu.


FIlip Cenzorowski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, FIlip Cenzorowski napisał:

Ciężko mi jest porównać to do czegokolwiek bo jest to moj pierwszy zestaw. 

Skoro tak bardzo potrzebujesz sprawdzić przewód zasilający kup a najlepiej wypożycz  któryś co polecali koledzy i opisz wrażenia czy coś się polepszyło czy nie. Musisz to sam zweryfikować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FIlip Cenzorowski napisał:

ciężko pojąć ze ten kabel za 50zl daje taki rezultat jak ten za tysiąc

Z kablem zasilającym to jeszcze łatwo pojąć. Trudniej [wielu osobom] pojąć, że interkonekt za 100 zł daje taki sam rezultat co interkonekt za 3.000 zł, oraz ze kabel głośnikowy w cenie 5-25 zł / metr daje taki sam rezultat co kabel głośnikowy w cenie 1000 zł / metr. Są ludzie co wierzą w horoskopy, w homeopatię, w akupunkturę, w strukturyzację wody, w magnetyzacje paliwa.... to i w "magię" kabli uwierzą. Że jeden "detalizuje średnice" i "rozjaśnia górę", a drugi "poprawia bas" i "matowi wokale". Oczywiście inaczej przed "wygrzaniem", a inaczej po. Śmiać mi się chce jak to czytam. Widziałem w necie kable głośnikowe za 50.000 USD / metr oraz za 100.000 USD, więc naiwnych z kasą nie brakuje. Chcesz do nich dołączyć na swoją miarę - śmiało kupuj kabel zasilający za 1000 zł :D

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...