Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Infinity RS-6000A


Proteq

Recommended Posts

Cześć,

po długich poszukiwaniach stałem się posiadaczem świetnych kolumn Infinity RS-6000A. Aktualnie grają z ciepłym wzmacniaczem Akai AM-2400 ale po odsłuchu u poprzedniego właściciela wiem, że można z nich wyciągnąć znacznie więcej. Jako, że kolumny w obecnej konfiguracji grają wyraźnie, szczegółowo ale jeszcze nie męcząco myślę, że warto pozostać przy ciepłych wzmacniaczach. Będzie grane dużo jazzu więc dobrze byłoby, żeby dół też był solidny ale nie dudniący czy rozlazły.

Do przeznaczenia mam około 1000 zł i rozmawiamy tylko o sprzęcie używanym. Ważne żeby wzmacniacz miał przyzwoity przedwzmacniacz gramofonowy. Po przejrzeniu wielu tematów rozglądałem się za Arcam Alpha 9/10 ale aktualne ceny w kraju mocno przekraczają przyjęty budżet. Może zejść oczko niżej i poszukać Arcam Alpha 8?

Swego czasu urzekł mnie też Rotel RA-960BX ale mam obawy, że z Infinity może być już za jasno i męcząco.

Doradzicie w którą stronę pójść albo za jakimi innymi modelami warto się rozejrzeć.  Zależy mi, żeby "jakościowo" wskoczyć trochę wyżej niż obecny Akai.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...