Skocz do zawartości

czy jest sens?


kondi

Recommended Posts

Myślę, że za te pieniądze i do małego dość pokoju to bardziej mini wieża.
Poszperaj w ogłoszeniach forumowych i na allegro.
Powalcz np o taką WIEŻĘ - może zmieścisz się w cenie.
Albo może taką + kolumienki jakieś.
Albo TAKA
Jest tam też kilka innych dość ciekawych. Ja bym się skłaniał do firmowych używek zamiast no name nowinek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot będzie natomiast z kolumnami sensownymi za 200 zł (z transportem??).
Raczej bym sie skłaniał na Twoim miejscu do kompletnego zestawu (wieża z kolumnami).
TU masz jeszcze jedną - nie wygląda, żeby cena miała do 500 dojść - zostanie Ci na płyty icon_smile.gif
I TU
Albo takie urządzenie.
TUTAJ też może ciekawe.
Powodzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak ograniczonym budżecie proponowałbym .Nie mini wieże ale ampli tuner stereo.W dobie wielu kanałów nie są zbyt popularne i można upolować na Allegro zadbany egzemplarz za niewielkie pieniądze.Taki ampli będzie grał na pewno o wiele lepiej od wieży.
http://www.allegro.pl/item554645965_amplit...azja_od1zl.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibic1 - o tych Quadralach tez myslelem, tam bardziej, ze cenowo razem z mojä propozycjä yamahy, wyszlo by ok 500-600pln. Natomiast to mnie "przerazilo"-
http://www.allegro.pl/item557955856_kolumn...d_1_zl_bcm.html

a szczegölnie notka z tylu kolumn - "eksport tylko za naszym pozwoleniem. Swiadectwo (produkcji) wg paragrafu xy, zniszczenie karalne" icon_eek.gif
Co to za sprzet????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "firmy" jak medion omijaj z daleka. nawet nie wiedzialem, ze "majsterkujä" przy kolumnach, bo do niedawna skladali wätpliwej jakosci zestawy komputerowe. Ten Quadral, ktöry proponuje kibic 1 moze byc dobrym wyborem w tej cenie. Co do wzmacniacza, podalem Ci propozycje kilka postöw wyzej. Szukasz TYLKO wzmacniacza i kolumn, czy takze jakiegos odtwarzacza cd?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słuchasz radia to ampli tuner jest niezłym wyborem.Jak nie to za ta samą kasę wzmacniacz byłby lepszy.Kolega Artur77 ma rację ,takie wynalazki jak Medion nie mogą grac.Jest to Chińszczyzna w najgorszym tego słowa znaczeniu.Są i dobre Chińskie firmy jak np Koda.Ja mam od wielu lat kolumny firmy Quadral i jak na razie nie mogę się z nimi rozstać .Na razie nie znalazłem kolumn które rozsądnie kosztują i lepiej od nich grają all-craft AC-410 to co prawda niższa seria ale przez to i nie są takie drogie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...