Skocz do zawartości

Prośba o opinie Omnitronic DD 2220


Recommended Posts

Witam

Proszę o wypowiedzi osób znających się na temacie. Posiadam gramofon Omnitronic DD 2220 z wkładką Music Hall Tracker podłączony do Denona 520 z Monitor Audio MR6 i nie do końca jestem zadowolony z brzmienia gramofonu zwłaszcza gdy słucham ciężkiego grania. Czy warto inwestować w lepszą wkładkę, czy może to kwestia reszty wzmacniacza i głośników. Prosze o opinię bo jestem bliski zmiany gramofonu i pytanie czy to ma sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Omnitronic DD 2220 to taki Technics bez Technicsa :)  teoretycznie powinno to grać. Zastanawia mnie tylko ten niedosyt przy "cięższym" graniu i domniemywam, że nie dotyczy to tylko gramofonu, bo z tego co pamiętam to 520 jest raczej ciepłym wzmacniaczem i trudno tu szukać wyrazistości w szybkim i "cięższym" graniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak jak na fotach, co do budżetu to ok 2k

20210112_125041.heic20210112_125014.heic20210112_125003.heic

 

Dnia 15.03.2021 o 15:56, Chili napisał:

Omnitronic DD 2220 to taki Technics bez Technicsa :)  teoretycznie powinno to grać. Zastanawia mnie tylko ten niedosyt przy "cięższym" graniu i domniemywam, że nie dotyczy to tylko gramofonu, bo z tego co pamiętam to 520 jest raczej ciepłym wzmacniaczem i trudno tu szukać wyrazistości w szybkim i "cięższym" graniu.

Dlatego zaczynam szukać rozwiązań byłem posłuchać AT lp5x bo o nim myslalem ale nie wiem czy nie zacznę od wymiany wzmacniacza bo gramofon cóż może wystarczy wymienić wkładkę... Monitor Audio na razie nie do ruszenia

Edytowano przez robizuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...