Skocz do zawartości

Proszę o pomoc, który lepszy


Tomek_Gdańsk

Recommended Posts

16 godzin temu, Kubad napisał:

Tu pytanie powinno brzmieć który nowszy bo poziom dźwięku będzie podobny. 

Też tak myślałem 😜 ale kompletnie się nie znam :( w takim razie który nowszy ? ;) Bardzo dziękuje i pozdrawiam

16 godzin temu, maciek72 napisał:

Z 4 na początku 

Witam, jak to z czwórką na początku ? Może Pan poleci jakiś model ? Głównie chodzi mi o to żeby był bluetooth, wyjście na subwoofer i żeby dobrze grało ;) pewnie najlepiej odrazu szukać głośników również z firmy Yamaha ? ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2021 o 07:45, S4Home napisał:

379 jest nowszy. Ale gra tak samo jak 375

Z 4 na początku kolega miał na myśli te same oznaczenia czyli 475 i 479. I fakt one grają lepiej. Chodź to nadal niska półka.

Bardzo dziękuję za informacje. Pozdrawiam

 

Dnia 18.02.2021 o 19:55, Kubad napisał:

Chcesz budować całe kino domowe bo jak zależy Ci na dobrej jakości dźwięku można wybrać amplituner stereo zamiast av. Opowiedz coś więcej jaki masz budżet kolumny itd. 

Witam, może być też stereo bo głownie zależy mi na sprzęcie do muzyki a nie do filmów, będę szukał używanego sprzętu bo nowe są drogie ... tak do 800 zł sam amplituner znajdę ? kolumny mam już, może Pan jakiś polecić ? Głownie też żeby miał opcje bluetooth i wyjście na subwoofer. Pozdrawiam serdecznie  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubad napisał:

To w tej cenie na allegro można znaleźć przykładowo yamaha rxv475, zagra lepiej od modeli zaczynających się na 3. Posiada bt i wyjście na subwoofer. 

Super, bardzo dziękuję ! ;) a coś w stereo, jakiś wzmacniacz czy coś bo pisał Pan że do muzyki będzie lepsze w stereo niż kino domowe ?

Edytowano przez Tomek_Gdańsk
za mało pytania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...