Skocz do zawartości

Dodajemy subwoofer


Marek Majewski

Recommended Posts

Witam,  posiadam amplituner yamaha RX-V4A z głośnikami Taga Harmony TAV-606 SE. Do tego chciałem dołączyć subwoofer. Chodzą mi po głowie modele od taga  TSW-212 SE lub zwykły TSW-212, CORAL SW-10, ewentualnie Yamaha NS-SW300, a moze wystarczy tsw-210. Niby takie same, a jednak różne. TSW212 SE a TSW212 maja inna impedancje, czy to w przypadku subwoofera jest wazne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek Majewski napisał:

Niby takie same, a jednak różne. TSW212 SE a TSW212 maja inna impedancje, czy to w przypadku subwoofera jest wazne?

Gdzie znalazłeś informację o impedancji subwoofera aktywnego?!

Mogłeś znaleźć jedynie info o impedancji głośnika który jest w tym subwooferze ale to całkiem coś innego niż napisałeś. Do tego przetwornika producent dobrał odpowiednią końcówkę mocy, obudowę zgodnie z wieloma jego parametrami w tym impedancją. Dla Ciebie jako użytkownika to jest bez znaczenia.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli doradzają ci Heco Aurora sub 30A  to nie zastanawiaj się długo. Mi podpowiadano tu tak samo i to był strzał w 10. W Gdańsku w sklepie miałem możliwość posłuchać Heco i Klipscha. Jeśli słuchasz choć odrobinę muzyki to Klipsch się do tego nie nadaje. Heco jak najbardziej. Nie mam bóg wie jak wyczulonego słuchu ale różnica jest bardzo duża. Tak jak powiedział mi sprzedawca jest ciężko ustawić ale nie należy się poddawać. a będzie Pan zadowolony. W przedziale do 2000 zł to chyba najlepszy wybór. Ja swój ustawiłem pod Netflix i Spotify i jest petarda.  Miałem w domu pożyczoną Yamahę NS  SW100 i to niestety jest porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HQ150 napisał:

Gdzie znalazłeś informację o impedancji subwoofera aktywnego?!

Mogłeś znaleźć jedynie info o impedancji głośnika który jest w tym subwooferze ale to całkiem coś innego niż napisałeś. Do tego przetwornika producent dobrał odpowiednią końcówkę mocy, obudowę zgodnie z wieloma jego parametrami w tym impedancją. Dla Ciebie jako użytkownika to jest bez znaczenia.

Dane sprzedawcy, dlatego mnie tozaciekawilo.

Ok, wiem już czego szukać. W wopnej chwili zrobię odsłuch, ale przynajmniej wiem juz co szukac.

Dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...