Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wybór dokonuje Twoj "aparat ucho-mózg" :) czyli słuch, a nie kolega na fforum. Chyba ze chcesz je sprezentować temu koledze na forum to ok  ;)

 

 

35 minut temu, dirtmond zimmermann napisał:

Zastanawiam się, które ogólnie są bardziej warte swojej ceny.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 18.02.2021 o 00:00, Chyba Miro 84 napisał:

Wybór dokonuje Twoj "aparat ucho-mózg" :) czyli słuch, a nie kolega na fforum. Chyba ze chcesz je sprezentować temu koledze na forum to ok  ;)

 

 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Byłem przesłuchać, ostatecznie wybrałem LCD-2 classic, i jak na razie jestem z nich zadowolony, więc mogę je polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2021 o 23:31, Tadeusz Borkowski napisał:

Też bym nie umiał wybrać, niby rozsądek nakazuje generacje do przodu, ale jakie są to różnice? Czy znacząco to wpływa na wybór, skoro ceną różnią się no powiedzmy że niewiele (zależy dla kogo). Dobrze mieć twoją opinię, może kiedyś się zasugeruje :D

No właśnie różnie to bywa. W niektórych przypadkach zdarza się, że im nowszy, tym gorszy. Ale to może wynika z osobistych preferencji lub przyzwyczajeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 13.05.2021 o 22:01, Sławek Szymanowski napisał:

No właśnie różnie to bywa. W niektórych przypadkach zdarza się, że im nowszy, tym gorszy. Ale to może wynika z osobistych preferencji lub przyzwyczajeń.

Najgorzej, jak jest niby generacja do przodu, a komponenty w większości takie same jak sprzed lat. Jeżeli są dobre, co czasem też się zdarza, to nie ma problemu imo, bo sprzęt tanieje w produkcji i tym samym tanieje dla użytkownika. Ja bym chciał najlepiej odsłuchać, ale nie zawsze jest taka opcja. Jeżeli jesteś w pobliżu jakiegoś sklepu top hifi @dirtmond zimmermann, to zapytaj obsługę o test przed wyborem, często jest tam taka możliwość, bo nie handlują popsutym sprzętem za jakieś marne grosze tylko są profesjonalistami co znają potrzeby klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 29.05.2021 o 10:07, Tadeusz Borkowski napisał:

Najgorzej, jak jest niby generacja do przodu, a komponenty w większości takie same jak sprzed lat. Jeżeli są dobre, co czasem też się zdarza, to nie ma problemu imo, bo sprzęt tanieje w produkcji i tym samym tanieje dla użytkownika. Ja bym chciał najlepiej odsłuchać, ale nie zawsze jest taka opcja. Jeżeli jesteś w pobliżu jakiegoś sklepu top hifi @dirtmond zimmermann, to zapytaj obsługę o test przed wyborem, często jest tam taka możliwość, bo nie handlują popsutym sprzętem za jakieś marne grosze tylko są profesjonalistami co znają potrzeby klienta.

W TopHifi zawsze proponują odsłuch, przynajmniej u mnie. Wiem że w nie każdym sklepie audio tak jest, dlatego bardzo to cenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Dnia 29.06.2021 o 18:14, Sławek Szymanowski napisał:

W TopHifi zawsze proponują odsłuch, przynajmniej u mnie. Wiem że w nie każdym sklepie audio tak jest, dlatego bardzo to cenie. 

U mnie na Naruszewicza na Ursusie w Wawie jest ich podobno najlepszy ich sklep. Świetna lokacja (obok metra Wierzbno) oraz obsługa. Polecam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...