Skocz do zawartości

Wygodne słuchawki wokółuszne


Recommended Posts

Witam

Jako że jest to mój pierwszy post na forum, pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Od 3 lat jestem posiadaczem SUPERLUX HD681EVO MKII i jestem zadowolony z dźwięku jaki oferują za tak niska cenę, lecz co do komfortu i jakości wykonania pozostawiają wiele do życzenia, ale czego się spodziewać za taka cenę. Muzyki słucham na PC (karta dzwiękowa Creative Sound Blaster *jakaś tam, nie pamietam, niby ma wzmacniacz słuchawkowy do 600ohm... ) spędzam sporo godzin w słuchawkach i po godzinie na SL małżowiny mam przyklejone do głowy, nie wspominając o pałąku który w dzień zakupu pękł.

Postanowiłem zakupić nowe słuchawki, priorytet to wygoda, naprawdę muszą być komfortowe, zastanawiałem się nad Audioquestami Nightowl - lecz już chyba nie są do dostania... :(

Wyczytałem że bardzo komfortowe są Beyerdynamic DT770 Pro

Celuje raczej w zamkniete, chodź otwartych nie miałem okazji posłuchać, muzyka odtwarzana w domowym pokoju, cisza.

Czekam na Wasze propozycje.

 

Pozdrawiam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam wczesniejsza wersje fidelio  tzn x2 , bez hr ---- bierz w ciemno , posiadam takze dt 990 pro ale  250 ohm ,  tez dobre słuchawki ,  u mnie graja  z kilkoma tranzystorami i ostatnio doszły dwie lampy   miniwat p Grzegorza z trioda .pl i  little bear p7  na ruskich nosach.

krótko  ---- jak mozesz kup  uzywane x2hr i  dt990 .przesłuchach spokojnie  i sprzedaj te ktore CI  NIE PASUJA ...... dla  mnie  wybor jest jeden  - fidelio sa  troche lepszymi  od dt990. zalezy od repertuaru takze.

 złe  wiesci ----creat sund blaster -sprzedaj i to szybko  kup xonara st  lub stx   wymien opampy i słuchaj muzyki ------jesli  nie chcesz xonara kup   zewnetrznego dac-ka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, desmodronik napisał:

posiadam wczesniejsza wersje fidelio  tzn x2 , bez hr ---- bierz w ciemno , posiadam takze dt 990 pro ale  250 ohm ,  tez dobre słuchawki ,  u mnie graja  z kilkoma tranzystorami i ostatnio doszły dwie lampy   miniwat p Grzegorza z trioda .pl i  little bear p7  na ruskich nosach.

krótko  ---- jak mozesz kup  uzywane x2hr i  dt990 .przesłuchach spokojnie  i sprzedaj te ktore CI  NIE PASUJA ...... dla  mnie  wybor jest jeden  - fidelio sa  troche lepszymi  od dt990. zalezy od repertuaru takze.

 złe  wiesci ----creat sund blaster -sprzedaj i to szybko  kup xonara st  lub stx   wymien opampy i słuchaj muzyki ------jesli  nie chcesz xonara kup   zewnetrznego dac-ka

Dzięki za cenne wskazówki, a taki Audioquest dragonfly Black styknie żeby napędzić X2? Napewno lepsze od mojej obecnej karty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...