Skocz do zawartości

Kolumny 400/500 zl pod Akai aa1020


Majls Dejwis

Recommended Posts

Cześć wszystkim! 

To mój dziewiczy post więc proszę o wyrozumiałość i odrobinę litości. 

Sprawa wyglada następująco:

Poszukuję kolumn do 400 max, max 500zl Sprzęt ma być podpięty do Akai aa1020. Pomieszczenie jakim dysponuję to pokój o wymiarach 2,5m/6m.Pokój znajduje się na poddaszu domu ze skośnym dachem (najprościej mówiąc wyglada jak trapez prostokątny). Aktualnie pokój stoi pusty i jedyne co w najbliższym czasie się w nim pojawi to TV,  konsola, stolik, jakiś fotel no i oczywiście Akajec i kolumny. Generalnie nie będzie w nim żadnych szaf itp. Taki tam pokój do ucieczki przed dziewczyną. Muzyka jakiej słucham to House, Hip Hop,Funky ale tez ciężkie brzmienie typu hard rock.W czerwcu na świecie pojawi się mój syn więc sprzęt nie będzie mocno eksploatowany(jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie) 

Trochę poczytałem i wychodzi na to, że potrzebuję kolumny podstawkowe(ze względu na metraż).W wątkach które czytałem  często przewijała się nazwa Heco. Np Heco Victa Prime 202. 

 Co mnie bardzo zastanawia to czy tak male gabarytowo kolumny(podstawkowe) potrafią dać głęboki bas (nie chciałbym żeby go zabrakło). Jak już pisałem, sprzęt jaki posiadam to Akai aa1020, ciężko znaleźć jakieś wątki poświęcone właśnie  takiemu Akai więc tu moja gorąca prośba do Was o pomoc w znalezieniu kolumn wlasnie pod taki amplituner. 

Zapomniałem dodać, że kolumny jak najbardziej mogą byc używane, byle w kwocie 400/500zl.

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Edytowano przez Majls Dejwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...