Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dnia 20.02.2021 o 23:36, smokeymbo napisał:

Witam. Szukam porad na temat słuchawek SR30BT od Audiotechnica. Konkretnie - czy są to dobre słuchawki, oraz gdzie można je kupić w dobrej cenie. Za pomoc będę wdzięczny.

Witaj

Zapraszamy Cię do naszych salonów Tophifi!

 Mamy w tej chwili najniższą cenę na ten produkt, jako główny dystrybutor na Polskę:) https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/ath-sr30bt-czarny.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 25.02.2021 o 01:15, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj

Zapraszamy Cię do naszych salonów Tophifi!

 Mamy w tej chwili najniższą cenę na ten produkt, jako główny dystrybutor na Polskę:) https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/ath-sr30bt-czarny.html

Stawiam, że trochę się z odpowiedzią spóźniłem, ale od jakiegoś czasu mam te słuchawki i to od waszego salonu. Sprawdzają się rewelacyjnie! Mogę na spokojnie polecić każdemu z podobną rozterką, jaką ja miałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2021 o 19:54, smokeymbo napisał:

Stawiam, że trochę się z odpowiedzią spóźniłem, ale od jakiegoś czasu mam te słuchawki i to od waszego salonu. Sprawdzają się rewelacyjnie! Mogę na spokojnie polecić każdemu z podobną rozterką, jaką ja miałem. :)

Miło nam słyszeć! -wygrzej je dobrze, dobre efekty przychodzą nawet po 150 godzinach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 11.04.2021 o 21:47, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Miło nam słyszeć! -wygrzej je dobrze, dobre efekty przychodzą nawet po 150 godzinach :)

Zgadzam się, to jest magia, że po czasie zaczynają grać coraz lepiej :D Jak na razie spisują się świetnie, a moja wcześniejsza opinia się tylko polepsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, smokeymbo napisał:

Zgadzam się, to jest magia, że po czasie zaczynają grać coraz lepiej :D Jak na razie spisują się świetnie, a moja wcześniejsza opinia się tylko polepsza :D

Z tego co mi wiadomo, to polega to na rozruchiwaniu przetwornikow, przez ktore przechodzi dzwiek, ale zaden ze mnie ekspert. A co do sluchawek, to zdecydowanie wyprobuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 22.04.2021 o 20:58, durian mikal napisał:

Z tego co mi wiadomo, to polega to na rozruchiwaniu przetwornikow, przez ktore przechodzi dzwiek, ale zaden ze mnie ekspert. A co do sluchawek, to zdecydowanie wyprobuje.

Jak widać na świecie nie ma magii... Ale tak, wypróbuj ich i chętnie poznam twoją opninię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 25.05.2021 o 22:56, Fidol napisał:

Moim zdaniem są całkiem niezłe słuchawki ogółem ale AT ma ze 3 takie modele, które jakością dźwięku i ANC okazjonalnie po prostu wgniata w ziemię. Ale to wiadomo inna półka cenowa, jak chcesz tańsze słuchawki to moim zdaniem możesz brać na spokojnie.

Szczególnie jak ANC jest w kilku trybach, to wtedy jest naprawdę sielanka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 18.06.2021 o 11:20, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

W tej chwili na Nowogrodzkiej są:

-Space grey i Carbon :)

O akurat mam tam uczelnię niedaleko to wpadnę je obczaić, mam nadzieje że można przymierzyć xD , ale szczerze to bardziej bym potrzebował głośnika bezprzewodowego bo sezon ogniskowy się właśnie zaczął... Ale to sprawa innej kategorii. Swoją drogą w takich głośnikach to każdy mecz cs, call of duty każdy by cie wyzywał od cheaterów, a o warstwach muzycznych przy produkcji to już wgl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2021 o 18:50, Fidol napisał:

O akurat mam tam uczelnię niedaleko to wpadnę je obczaić, mam nadzieje że można przymierzyć xD , ale szczerze to bardziej bym potrzebował głośnika bezprzewodowego bo sezon ogniskowy się właśnie zaczął... Ale to sprawa innej kategorii. Swoją drogą w takich głośnikach to każdy mecz cs, call of duty każdy by cie wyzywał od cheaterów, a o warstwach muzycznych przy produkcji to już wgl.

Wpadaj, zapraszamy. Można przymierzyć, można słuchać, można i wypożyczyć jak będzie potrzeba :)

Z małych głośników, gorąco Ci rekomendujemy mały głośnik Banga Olufsena A1-jesteśmy bardzo zaskoczeni (pozytywnie) jak takie maleństwo jest w stanie zaoferować taką skalę dźwięku, za 1200 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...