Skocz do zawartości

Kino domowe do filmów


Criseq

Recommended Posts

Cześć,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem zielony jeżeli chodzi o sprzęt do kina domowego. 

Poszukuje kina domowego, głownie do oglądania filmów. Salon ma 30 metrów kwadratowych, plus otwarta przyległa kuchnia. Kanapa jest umiejscowiona 2,5 metra przed telewizorem. Mam poprowadzone cztery przewody do głośników w ścianach, dwa z przodu oraz dwa z tyłu. Kwota to przedział 2-3 tyś złotych. Chciałbym dodać, że zależy mi na głośnikach wiszących na ścianach. 

Chciałbym się Was zapytać, czy w takim przypadku lepszy wybór to kino domowe 5.1 z amplitunerem, czy wystarczy soundbar z subwooferem ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TomekN napisał:

30 metrów + kuchnia może być ciężko wypełnić soundbarem. Ale za te pieniądze i tak możesz kupić tylko kino domowe do domku dla lalek, więc chyba nie ma to znaczenia..

 

Dzięki za odpowiedź. Twoim zdaniem ile muszę wydać na kino domowe ? Jaki jest to przedział cenowy ?

Nie zależy mi na nie wiadomo jakim dźwięku, chciałbym standardowy sprzęt domowy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej kilka tysięcy, a jeśli z wiszącymi głośnikami, to może kilkanaście. Na tym forum są setki wątków pt. "jakie kino domowe" - na pewno coś dla siebie znajdziesz.

A tak na marginesie, lepiej unikać określeń "standardowy sprzęt domowy", bo niby co to znaczy? Standardowy domowy sprzęt audio dla niewymagających z łatwością znajdziesz w Euro-RTV-AGD i MediaMarkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TomekN napisał:

No przynajmniej kilka tysięcy, a jeśli z wiszącymi głośnikami, to może kilkanaście. Na tym forum są setki wątków pt. "jakie kino domowe" - na pewno coś dla siebie znajdziesz.

A tak na marginesie, lepiej unikać określeń "standardowy sprzęt domowy", bo niby co to znaczy? Standardowy domowy sprzęt audio dla niewymagających z łatwością znajdziesz w Euro-RTV-AGD i MediaMarkt.

Masz rację, dzięki za pomoc. W weekend będę miał więcej czasu to przeszukam forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...