Skocz do zawartości
SK1

Sonus Faber Minuetto + Densen Beat B-100

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Dzień dobry,

to mój pierwszy raz na forum, więc jeśli mimo przeczytania zasad i reguł coś spierniczyłem albo czymś podpadłem, to z góry przepraszam, a wszelkie uwagi wezmę sobie od razu do serca.

OK, do sedna. Sprzedam:

- monitory Sonus Faber Minuetto (+ standy SF)

- wzmacniacz Densen Beat B-100

(Mimo najlepszych chęci nie pomnę daty zakupu. Papiery do wszystkiego na 100% gdzieś w domu są, ale musiałbym z miesiąc poświęcić na dokopanie się do nich. Więc może powiedzmy dla ułatwienia, że po prostu ich nie mam)

Sprawy niezależne ode mnie całkowicie wykluczyły mnie z branży i nie ma już szans na powrót. Z bólem serca, ale muszę pozbyć się sprzętu. Stan wszystkiego -bdb (ze wskazaniem niestety na minus). Chodzi o skazy tylko wizualne; zostawiłem na moment uchylone drzwi w pokoju i kot wskoczył na monitor (lekkie zadrapanie). Natomiast na Densenie koleżanka położyła jakieś swoje papiery i zamiast je podnieść, przesunęła po obudowie. Bardzo lekko zarysowała górę obudowy (ale bez dramatu). Zrobiłem od groma bardzo dobrych zdjęć, więc ewentualnym zainteresowanym wyślę + oczywiście zachęcam do wizji lokalnej. Technicznie wszystko igła.

Tyle, koniec. Jeśli są jakieś pytania, proszę. Akurat mam trochę wolnego, więc mogę w miarę sprawnie odpisywać.

Miejsce: Dynów (Podkarpacie)

Kontakt: incienso@gazeta.pl

P.S.

Dodałem kilka pierwszych lepszych zdjęć do wglądu co i jak.

20210220_134151.jpg

20210220_142520.jpg

20210222_113603.jpg

20210220_135750.jpg

Edytowano przez SK1

Napisano (edytowany)

Gra wybornie. Używałem do tego odtwarzacza Arcam Alpha 5+ i, co najważniejsze, bardzo dobrze przygotowanego akustycznie pomieszczenia. Słuchałem głównie jazzu i rocka mojej młodości. Niestety nie mogę zaoferować odsłuchu u siebie, bo nie mam już możliwości, a cały sprzęt stoi odłączony. 

Słowo wyjaśnienia co do pomieszczenia: był to po prostu duży pokój w bloku starego budownictwa. Ale parkiet, gruby dywan, grube zasłony, duża ilość bardzo dużych roślin (takie mini drzewka, nie wiem jak one się nazywają - używałem ich zamiast firanek) i pianki tu i ówdzie zrobiły swoje. Prawie zerowym kosztem miałem naprawdę niezłe "studio", mimo że jeden problem zawsze pozostawał: przy głośniejszej muzie dźwięk niósł się po innych mieszkaniach. No cóż, czar budownictwa PRL-u... Ale przez 6 lat nie miałem zatargu z żadnym sąsiadem ani raz. Wspaniale wspominam te czasy.

Natomiast co do ceny, to wciąż próbuję wpaść na jakiś sensowny trop. Porównuję ceny i staram się być - jak to się mówi - atrakcyjny cenowo. Dopóki sam czegoś sensownego nie wymyślę, mogę rozważyć ewentualne propozycje.

Jeszcze jedna sprawa, o której nie wspomniałem w pierwszym poście. W grę wchodzi niestety TYLKO odbiór osobisty. Co prawda mógłbym postarać się o podwózkę do Rzeszowa, Przemyśla, Sanoka albo gdzieś w te okolice, ale nie zagwarantuję tego w 100%.

Edytowano przez SK1

Napisano (edytowany)

Kurcze, zalogowałem się jakoś inaczej... Wolałbym wrócić do SK1... Sorry, za zamieszanie! 

Nie mam pojęcia jak wrócić do poprzedniego nicka SK1 🤷‍♂️

Może jakoś to potem ogarnę. W każdym razie:

UPDATE: biorę także pod uwagę wymianę na jakieś sensowne audio do małego pomieszczenia (taki sobie mały pokój w domu wolnostojącym). 

Tyle tylko, że ewentualna sprzedaż albo wymiana musiałaby nastąpić u mnie (różne przyczyny, które ciężko mi przeskoczyć).

Edytowano przez Stefan Kowalczyk
źle się zalogowałem (imieniem i nazwiskiem zamiast SK1) i połączyłem 2 posty w 1