Skocz do zawartości

JBL Bar 3.1 - problem z popierdywaniem i buczenie


Karol Woźniak

Recommended Posts

Cześć Wszystkim, piszę tutaj, ponieważ zmagam się z dylematem, czy faktycznie moje urządzenie działa poprawnie, bo serwis JBL twierdzi coś zupełnie innego.

Otóż - zakupiłem jbl bar 3.1 jakiś czas temu i w zasadzie od samego początku pojawiają się popierdywania w subwooferze. W momencie, np. odtwarzania treści z yt, kiedy w materiale ktoś coś mówi, następuje chwila ciszy, po czym rozmowa jest kontynuowana i następuje krótki lag w dźwięku na listwie środkowej i w tym samym czasie subwoofer jak by się znowu załączał, wydając przy tym takie ciche "puf". Próbowałem łączenia listwy środkowej przez ACR jak i kabel optyczny, sam woofer jest bezprzewodowy, niestety bez rezultatów.

W odpowiedzi na mój zarzut, serwis JBL stwierdza: "problem wynika ze zmieniania się kodeka dźwięku cyfrowego na urządzeniu źródłowym" (wtf?).

Drugą natomiast kwestią, do której się nie odniósł jest buczenie głośnika przy niektórych materiałach (załączam link do filmu), czy to też jest normlane i słoń nadepnął mi na ucho?

https://drive.google.com/file/d/1BK0xEaLCphirzYkZu6GJSwvbW-i0vjg8/view?usp=sharing

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie jest normalne. A weź może jeszcze dla testu postaw subwoofer na jakichś podkładkach. Na czymś innym niż panele.

Masz tak od początku? Może na początku przegiąłeś z niskimi tonami i po prostu spierniczyłeś suba?

P.S. Soundbary to szajs 

😆

Edytowano przez Stolarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...