Skocz do zawartości

NAIM - najwyzsza jakość dźwięku


Recommended Posts

1 minutę temu, Marek Muszyński napisał:

Wchodzi, mam czas do czwartku. Ale kurde szkoda zwracać, bo urządzenie świetne. 

Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie. Czy ten "mankament" jest na tyle upierdliwy, żeby spędzał sen z powiek? Jeśli tak, to moim zdaniem zostawianie tego urządzenia będzie tylko udręką. A skoro wypróbowałeś już tyle różnych opcji "rozwiązania" problemu i jak widać rezultaty są mierne, to chyba nic innego jak jego zwrot nie pozostaje 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, seba3002 napisał:

Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie. Czy ten "mankament" jest na tyle upierdliwy, żeby spędzał sen z powiek? Jeśli tak, to moim zdaniem zostawianie tego urządzenia będzie tylko udręką. A skoro wypróbowałeś już tyle różnych opcji "rozwiązania" problemu i jak widać rezultaty są mierne, to chyba nic innego jak jego zwrot nie pozostaje 😉

Przymierzam się raczej do zwrotu.

3 minuty temu, kaczadupa napisał:

Marek a może telefon do Koris (Poznań), jeżeli nie nic nie pomieszałem to pracuje tam facet, który od wielu lat jest "fanatykiem" klamotów naima, może on/oni w tym Salonie znają rozwiązanie na ten przydźwięk w głośnikach.

Dzięki, będę się kontaktował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

W ostatecznej ostateczności :) może niech Salon wyśle  demo Novy (może Denon/Horn podeśle takie do Q21) celem wysłania do Marka na sprawdzenie drugiego egz. Może ten Markowy nowy egz. Novy jednak jest.... nooo coś mu jednak jest. 

Adam, ale czy to jest pierwszy egzemplarz, który testuje Marek? Bo z tego co wieść gminna niesie, to chyba któryś z kolei Naim ma ten problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kaczadupa napisał:

Seba, nie wiem który naim i nie chciałbym tego doświadczyć ale jak gra świetnie z Bowersami i jest kupiony w cenie przed grubymi podwyżkami to sprawdziłbym jeszcze jeden egz. Chyba, że ludzie np. z Korisa znajdą rozwiązanie. 

Adam, ale z tego co wiem, Marek miał już więcej niż jeden egzemplarz tego modelu. I wszystkie brumią. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już oficjalnie mamy nowe ceny u Naima. Ups, jest grubo a najbardziej podrożały  klamoty z serii Uniti czyli te, które obecnie najlepiej się sprzedają (maksymalizacja zysku zapewne). 15kzl za Naim Atom i Atom HE to już chyba u nas nie przejdzie. Chociaż kto wie, jednak wyglądają kapitalnie. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcinmarcin napisał:

Trudno chyba znaleźć mniej korzystny stosunek cena/jakość 

Kwestia gustu i doboru paczek, jak zawsze. 

Za to Atoma HE prawie kupiłem, podobało mi się jego granie, baaardzo muzykalne w potocznym rozumieniu i mające wszystkie cechy brzmienia za które lubimy Naima. Do tego obłędny wygląd i wszystko w jednym. Jestem ciekaw jak na jego tle odbiorę granie systemu zbudowanego na Chordach Qutest i Anni, cenowo wychodzi podobnie więc jest "sprawiedliwie". 

Przed chwilą, Amarok napisał:

A np. XS3 na ile wycenili?

Klasyczne integry o 1kzl do góry. Widać ich sprzedaż spada na rzecz Uniti. Naim wie co robi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...