Skocz do zawartości

Zmiana na Yamaha N803D+ KEF Q950


Slawek Sz.

Recommended Posts

Dnia 3.03.2022 o 15:47, Slawek Sz. napisał:

Witam. Minął rok jak prosiłem Was o radę. Przypomniałem sobie ,że po wszystkim miałem dam znać jak to się skończyło. Więc tak: dla tych co się boją Q950 ze względu na ich wielkość. Jeżeli chodzi o pomieszczenie w którym u mnie stoją to są IDEALNE. Pewnie trochę oddechu by się im przydało,ale proszę Państwa!  Jak to pięknie gra! Piękny bas! nie dudni, mięsisty.Środek,góra-rewelacja! Muzyka jest wszędzie,jest tak przestrzennie. Po kalibracji i włączonym YPAO (z wyłączonym korektorem) to dla mnie bajka. Inny muzyczny  świat. Kabel to chord clearway. Dziękuje za wszystkie porady. A wygląda to tak:

20220303_142742.jpg

20220303_143015.jpg

Ciekawy jestem tych kef q950. Myślę żeby zamienić mojej aurory 700 na nie. Ps. Panie autorze, miałem 4 lata yamaha rn803, zmieniłem na wzmaka i teraz to dopiero pięknie gra. Wcześniej grało ale teraz jest opad koparki. Zmieniłem rn803d na ca cxa81. 

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie macie rację. Gra to u mnie dopiero niecały rok. I być może przyjdzie czas na zmianę na lepszy. Przechodząc ze starego sprzętu  i kolumn technicsa, z tym co usłyszałem na tym sprzęcie... to przepaść. Zdaje sobie sprawę, że z czasem co jest sufitem robi się podłogą. Dajcie się nacieszyć 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że właśnie to co kupiłeś jest bardzo dobrym wyborem. Bardzo możliwe że trudno o coś lepszego, szczególnie gdy chce się mieć taką funkcjonalność. Jednak gusta są różne i pewnie ktoś inny wybrałby coś zupełnie innego. Na drugie pytanie nie ma odpowiedzi :) . Im dale w las, tym więcej drzew :) . Czasem problemem jest to aby sobie powiedzieć dość lub brak więcej funduszy. Czasem właśnie chodzi bardziej o to aby było drogo niż lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Swietnie te kefy biale wygladaja , dla mnie ta seria kef od q350 w kolorze bialym to najladniejsze z wszystkich kolumn - fajnie sie to wszystko komponuje :)  i nie widac ogromu tych kolumn . Obecnie s4home ma w promocji za niecale 5k , jak ktos szuka to chyba nie ma sie co zastanawiac .

Mam białe i czarne ( q350 )- ale wizualnie czarne juz nie robia takiego szalu :)

 

 

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, S4Home napisał:

Pozostały ostatnie sztuki.

Faktycznie klienci się nie zastanawiali :)

Piotr

powiem Ci że kusi ta cena Kefów 950 u Was, ale żona by mnie zabiła haha :D  na testy wysyłacie po wpłacie kasy czy jak to wygląda? bo te białe kuszą mysle że zamiast aurorek 700 do cxa81 było by ideolo :D 

 

Edytowano przez chemik1989
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...