Skocz do zawartości

Indiana Line Nota 550 X plus Topping MX3


totalnylaik

Recommended Posts

Witam.Chciałbym sobie polepszyć doznania ze słuchania muzyki i oglądania filmów.Ze względów braku miejsca w pokoju posiadam pseudo "kino domowe" czyli soundbar.Chciałbym pójść o krok dalej i zakupić kolumny podłogowe Indiana Line Nota 550 X.Te kolumny chciałbym połączyć ze wzmacniaczem Topping MX3 a telewizor ze wzmacniaczem kablem optycznym.To będzie dobre połączenie?? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie mam doświadczenia co do takich małych wynalazków jak topping all in, ale posiadałem ( w sumie dalej posiadam tylko u partnerki w pracy) te kolumny. Do muzyki dają radę w  w tej cenie, ale do filmów będzie Ci brakowało basu. we wzmacniaczu cxa60 zawsze bass na max, ale i tak go było mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od tygodnia grają Heco Aurora 700 co prawda nie z Toppingiem ale z innym mikrowzmacniaczem czyli SMSL Q5 PRO. Pomieszczenie większe bo 28m i dodatkowo częściowo otwarte na jadalnie z kuchnią. I powiem Ci, że wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak to razem super gra. Żródłem CD po coaxialu i xbox (spotify i deezer) po optyku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marek Kliś napisał:

U mnie od tygodnia grają Heco Aurora 700 co prawda nie z Toppingiem ale z innym mikrowzmacniaczem czyli SMSL Q5 PRO. Pomieszczenie większe bo 28m i dodatkowo częściowo otwarte na jadalnie z kuchnią. I powiem Ci, że wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak to razem super gra. Żródłem CD po coaxialu i xbox (spotify i deezer) po optyku.

Dzięki za info. A jeśli chodzi o filmy to te kolumny dają radę?? Dialogi są zrozumiałe? Nie brakuje im basu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W 24m2 Indiana Line się pogubią i nie zapewnią mocniejszego dołu. W takim przypadku zdecydowanie lepiej pójść w kierunku Heco Aurora 700 lub potężniejszych Pylon Audio Sapphire 25. Topping MX3 spokojnie sobie z nimi poradzi, może nie będą w 100% wysterowane ale w przyszłości zawsze będzie można pomyśleć o lepszym wzmacniaczu. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...