Skocz do zawartości

Małe pasywne monitory na biurko


PszeNik

Recommended Posts

Witajcie serdecznie!

Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość i nie zabicie mnie śmiechem 😉

Robiłem ostatnio konserwację komputera w gabinecie która skończyła się praktycznie na nowym całym setupie na biurku i pod. Wpadłem na pomysł że od razu za jednym bałaganem wymienię sprzęt audio na coś "fajnego". 

Od zawsze marzył mi się wzmacniacz lampowy. Ale też fajnie jakby można było czegoś posłuchać z telefonu po BT. Miejsce ograniczone i budżet również. Przewertowałem alledrogo, YT i znalazłem wzmacniacze Taga harmony oraz takie coś.

No i to coś posiadam 🤫

Chciałem prosić o pomoc w wyborze głośników stereo na biurko do w/w cudu. Możliwie kompaktowy rozmiar konieczny, budżet do powiedzmy 2k za komplet. Nastawiłem się na Cambridge Audio Minx XL ale w kolorze czarnym będą dostępne za 1,5 miesiąca. Nie wiem czy to był dobry wybór czy nie - no zwyczajnie kupowałem oczami 😉

Maks wymiary to powiedzmy wysokość 30cm, głębokość 25, szerokość 20cm. 

Czy w ogóle to ma sens jako dźwięk z komputera + BT?

 

Edytowano przez PszeNik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś uzyskać muzykalne brzmienie to weź pod uwagę Heco Aurora 300 lub bardziej detaliczne Q Acoustic 3020i. Z wyżej wymienionych kolumn bezpiecznym wyborem byłyby Indiana Line Nota 240x, które będą szły w kierunku większego spokoju. 
LS50 to rewelacyjne monitory ale cenowo wykraczają poza budżet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Heco i Q Acoustic niestety troszku za duże.
LS50 niestety za drogie.

Jeszcze znalazłem, że większe DALI SPEKTOR 2 na styk się mieszczą mi pod monitorem ;)

To z trójki:
DALI SPEKTOR 2
Indiana Line Nota 240X
Cambridge Audio Minx XL

co ma szanse zagrać jakoś (nie mylić z jakość ;) ) z takim wynalazkiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...