Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oczywiście że ma to sens ,niestety nie ma na rynku zintegrowanej karty o dobrych parametrach.Karta często kosztuje o wiele więcej niż cała płyta główna z kartą.Podłącz słuchawki do swojej karty zrób trochę głośniej i zobacz jak pięknie szumi.Do tego dołóż piękne zniekształcenia itd
Nadal polecam kartę Audiotrak Prodigy 7,1 Hi Fi ,ale i z Asusem osiągniesz cel czyli dobry dżwięk.
http://pcarena.pl/page/81314/Asus-Xonar-D2...zed-konkurencj/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest, jesli bedziesz sluchal muzyki na PC i masz dobre glosniki. Na wlasnym przykladzie wiem, ze gdy komputer wykorzystywany jest do gier lub pracy z programami, zintegrowana karta wcale nie razi. Jakis czas temu skladalem komputer (bez monitora ok 12000pln). Niestety karta SB X-Fi miala jakis problem z plytä glöwnä Asusa i bylem zmuszony jä sprzedac. Z karty zintegrowanej (Realtek) korzystam do dzisiaj i nic mnie szczegölnie nie razi. Zaznaczam jednak, ze przy PC mam zestaw 2.1 (Jbl Creature), a z przestrzennego korzystam tylko ze sluchawkami Prolink Medusa i "dobrze jest"

Jesli PC ma byc wykorzystywany jako "centrum rozrywki", czyli do wszystkiego, od filmöw do muzyki i naprawde kladziesz nacisk na dobry dzwiek z PC, powinienes jednak zainwestowac w karte dzwiekowä. Ta Asusa jest na pewno dobrym wyborem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...