Skocz do zawarto艣ci

Wzmacniacz do Monitor audio Silver 500

Ars_Poland

Recommended Posts

Witam ponownie聽馃榿

Posiadam od niedawna kolumny Monitor audio Silver 500 z kt贸rych jestem bardzo zadowolony i nie mam zamiaru ich zmienia膰. Aktualnie graj膮 z Denon pma 1600ne a do niego podpi臋ty po coax聽聽bluesound node 2i. Salon 35m2 w przysz艂o艣ci b臋dzie ponad 40m2. Muzyki jakiej s艂ucham to praktycznie wszystko no mo偶e po za klasyk膮. S艂ucham g艂贸wnie z Tidal.聽

Szukam wzmacniacza z kt贸rym te kolumny rozwin膮 bardziej skrzyd艂a mam nadziej臋 馃榿 z Denonem nie jest 藕le ale jak to w audio bywa chc臋 sprawdzi膰 czy mo偶na lepiej. Dlatego聽pytanie kieruje聽 do bran偶y i os贸b kt贸re posiadaj膮 te kolumny z jak膮 elektronik膮 je sprawdzi膰.聽 Bud偶et jaki chc臋 przeznaczy膰 to do 10ty艣.聽

Moje typy narazie to:

1. Atoll in200 signature聽

2. Vincent 237mk

3. Arcam sa30

Prosz臋 o porad臋 i ewentualnie jakie艣 propozycje 馃槈

Pozdrawiam聽

Udost臋pnij na innych stronach

Do MA Silver 500 zdecydowanie polecam Arcam SA30 oraz hybryd臋 Vincent. To bardzo mocne, wydajne wzmacniacze, kt贸re dobrze komponuj膮 si臋 z MA. Z mojej strony zasugerowa艂bym jeszcze ods艂uch Musical Fidelity M6si聽oraz Trigon Exxact. Je艣li nie spieszy Ci si臋 z zakupem, mo偶e warto poczeka膰 (planowana dostawa w ci膮gu 2-4 tygodni) na Buchardt I150.

Zapraszam na ods艂uchy.

10 minut temu, Q21 napisa艂:

Do MA Silver 500 zdecydowanie polecam Arcam SA30 oraz hybryd臋 Vincent. To bardzo mocne, wydajne wzmacniacze, kt贸re dobrze komponuj膮 si臋 z MA. Z mojej strony zasugerowa艂bym jeszcze ods艂uch Musical Fidelity M6si聽oraz Trigon Exxact. Je艣li nie spieszy Ci si臋 z zakupem, mo偶e warto poczeka膰 (planowana dostawa w ci膮gu 2-4 tygodni) na Buchardt I150.

Zapraszam na ods艂uchy.

Na spokojnie chce wybra膰 nie spieszy mi si臋.聽 Dzi臋ki wielki chyba si臋 do was w ko艅cu wybior臋 na ods艂uch馃槈 mam do was troch臋 daleko bo z Bielska-Bia艂ej ale tylko u was nie by艂em 馃榿. Tak my艣la艂em 偶e te dwa wzmacniacze arcam i vincent b臋d膮 pasowa艂y ale musz臋 pos艂ucha膰 no i poczekam na Buchardt . Wtedy si臋 umowie i ogarniemy to za jednym razem馃槈

Pozdro

Moim zdaniem juz masz bardzo dobre po艂膮czenie ale sprawd藕 Roksan Caspian M2, kt贸ry owszem jest s艂abszy ale barw膮 dziwaku znacznie przewy偶sza K3.

Arcam SA 30 tak偶e powiniene艣 sprawdzi膰. To bardzo dobry kompan do tych kolumn.

Ewentualnie Lyngdorf.

Zapraszam po wypozyczenie.

1 godzin臋 temu, S4Home napisa艂:

Moim zdaniem juz masz bardzo dobre po艂膮czenie ale sprawd藕 Roksan Caspian M2, kt贸ry owszem jest s艂abszy ale barw膮 dziwaku znacznie przewy偶sza K3.

Arcam SA 30 tak偶e powiniene艣 sprawdzi膰. To bardzo dobry kompan do tych kolumn.

Ewentualnie Lyngdorf.

Zapraszam po wypozyczenie.

Ok. Dzieki

14 godzin temu, Ars_Poland napisa艂:

Na spokojnie chce wybra膰 nie spieszy mi si臋.聽 Dzi臋ki wielki chyba si臋 do was w ko艅cu wybior臋 na ods艂uch馃槈 mam do was troch臋 daleko bo z Bielska-Bia艂ej ale tylko u was nie by艂em 馃榿. Tak my艣la艂em 偶e te dwa wzmacniacze arcam i vincent b臋d膮 pasowa艂y ale musz臋 pos艂ucha膰 no i poczekam na Buchardt . Wtedy si臋 umowie i ogarniemy to za jednym razem馃槈

Pozdro

Na stanie mamy na prawd臋 du偶o sprz臋tu i powinni艣my znale藕膰 optymalne rozwi膮zanie. Z Bielska Bia艂ej jest faktycznie kawa艂ek drogi ale niekiedy warto po艣wi臋ci膰 troch臋 czasu na dojazd.聽