Skocz do zawartości

Nowe kolumny do 800zł


michal malinski

Recommended Posts

Witam wszystkich, potrzebuje pomocy w wyborze kolumn do wzmacniacza Yamaha as 301. Mój budżet to +- 800zł(niestety więcej nie mogę przeznaczyć, a nie chce używanych), myślałem o

STX Electrino M-100, koda k-2000b mkii, Polk Audio T15. Myślice że to dobry wybór? Kolumny będą grały w małym pokoju 15m2, a słucham w sumie wszystkiego, wzmacniacz chce tez podpiąć pod Tv.

Dzięki za porady.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od siebie polecam przejrzeć outlet, bo można kupić lepszy sprzęt za mniejszą cenę niż nówki, a wcale nie musi mieć śladów użytkowania. Z tego co zauważyłem kolumny są zazwyczaj wyceniane 10-20% mniej niż nowe, ale czasem zdarzy się lepsza okazja.
Mi się udało niedawno kupić Nota 550X za 1012 zł (ok 50% ceny nowych z salonu). Były w outlecie RTV EURO AGD oznaczone jako "stan doskonały". Troszkę się obawiałem czy za taką cenę nie przyjdzie sprzęt z jakiegoś powodu wadliwy, ale obejrzałem je z każdej strony, osłuchałem i wyglądają jak nówki, miały oryginalne opakowanie i wszystkie książeczki/akcesoria, żadnej ryski, więc finalnie u mnie zostały :)Na pudełkach były naklejki "towar nie przeznaczony na ekspozycje", więc podejrzewam, że były po zwrocie 14 dniowym. Może miałem szczęście, ale wydaje mi się, że jak kolumny są oznaczone jako "stan doskonały" to nie ma się czego obawiać.

Podsyłam link żebyś zobaczył co mają obecnie w ofercie i ewentualnie polował jak się pojawi coś ciekawszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polk S20E na Amazonie niemieckim ~890zł a S15 za ~835zł

Pierwsze mają branie, wyszły z magazynu i oczekują na dostawę do 12.03 ale cały czas można zamówić w promocyjnej cenie.

Możesz sobie zaklepać te Polki i w międzyczasie polować na coś innego bo amazon pobiera pieniądze z konta dopiero przed wysyłką. 

Edytowano przez cky gex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...