Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze soundbaru


Rocco

Recommended Posts

Nie no w takim pomieszczeniu i do takiego TV graj belka to więcej niż grzech.

Jak nie zmieścisz kina, nie chcesz ciągnac kabli to po prostu idź w system stereo. No trudno.

I tak będzie nieco lepiej.

RN 602 + Aurora 700 to taki często polecany ale dobry secik. Możesz tez przemyśleć Denona DRA 800 z QAcustic 3050i albo Tannoy 7.4

Ewentualnie waskie ELAC F6.2

Zapraszam po wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o soundbar to polecam Sonos Arc 🙂

 

Ale polecam tez Audio pro a36 - świetne stereo,aplikacja,Hdmi Arc,pilot - sprawdzi się tez w filmach.Fajne proste skandynawskie wzornictwo.

 

Miałem również taki dylemat 🙂

 

Tez jestem z Białegostoku i polecam podjechać do TOP hifi odsłuchać lub wypożyczyć do domu i przetestować 🙂

Edytowano przez Kamilmusic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj jak przedmówca radzi aktywny zestaw kolumn audio pro a 36 ...ja jestem w trakcie testowania a 26 i powiem tak ...całkiem przyzwoicie to gra a funkcjonalność mega ...hdmi arc ,  wifi ,bluetootyh , optical , można podłaczyć np gramofon czy cd , spotify itd , pilot , sterowanie z tel , możliwość rozbudowy o suba czy multiroom...świetna sprawa i do tego atrakcyjna cena.

Z Top hifi możesz wypożyczyć do testów na tydzień czy dwa , jak nie spasuje oddasz i już.

A i jeszcze jedno , wysoki WAŻ ( współczynnik akceptacji zony :) ) kolor biały , praktycznie zero kabli.

Przemyśl to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2021 o 15:03, Kamilmusic napisał:

Jeżeli chodzi o soundbar to polecam Sonos Arc 🙂

 

Ale polecam tez Audio pro a36 - świetne stereo,aplikacja,Hdmi Arc,pilot - sprawdzi się tez w filmach.Fajne proste skandynawskie wzornictwo.

 

Miałem również taki dylemat 🙂

 

Tez jestem z Białegostoku i polecam podjechać do TOP hifi odsłuchać lub wypożyczyć do domu i przetestować 🙂

I co wybrałeś?

Dnia 2.03.2021 o 20:13, Janusz Drozd napisał:

Może spróbuj jak przedmówca radzi aktywny zestaw kolumn audio pro a 36 ...ja jestem w trakcie testowania a 26 i powiem tak ...całkiem przyzwoicie to gra a funkcjonalność mega ...hdmi arc ,  wifi ,bluetootyh , optical , można podłaczyć np gramofon czy cd , spotify itd , pilot , sterowanie z tel , możliwość rozbudowy o suba czy multiroom...świetna sprawa i do tego atrakcyjna cena.

Z Top hifi możesz wypożyczyć do testów na tydzień czy dwa , jak nie spasuje oddasz i już.

A i jeszcze jedno , wysoki WAŻ ( współczynnik akceptacji zony :) ) kolor biały , praktycznie zero kabli.

Przemyśl to :)

😁😁👍 Zaciekawiły mnie te audio pro a36, na mój metraż byłyby ok?

Edytowano przez Rocco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...