Skocz do zawartości

Kable głośnikowe do stereo - Oehlbach?


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jako, że jestem zmuszony wymienić kable głośnikowe, potrzebuję o 1m dłuższe na każdą stronę, to zastanawiam się, które wybrać. Teraz mam Oehlbach Crystal Wire 2,5mm2 2x2,5m, a potrzebuję 2x3,5m. Ten sam kabel który mam teraz, tylko o długości 2x5m można kupić w eurortvagd za 130 zł i raczej tych 130-150 zł nie chcę przekraczać. Co moglibyście polecić w tej cenie i długości minimum 7m? Nie potrzebuję końcówek, tylko sam kabel. Zależy mi też żeby promień zagięcia był możliwie jak najmniejszy, chcę poprowadzić kabel w standach, a wyjście jest na górnym blacie i kabel musi zmieścić się między blatem a kolumną. Do spięcia mam Yamahę 602 z Elacami Debut Reference.

 

Tak to wygląda teraz

PXL_20210227_085402976.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływ mają na pewno, jakieś cienkie byle jakie kable na pewno wprowadzą jakieś szumy czy zakłócenia, dlatego pytam co warto kupić, choćby dlatego, żeby nie kupić przewodów twardych jakby w środku był jakiś stalowy pręt, albo w tak kiepskiej izolacji, że byle przytrzaśnięcie meblami skończy się zwarciem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Marcin Molitor napisał:

Widzę, że humor Wam dopisuje. W innych postach wiadomości, że jedne kable odcinają dół, inne go podbijają, itp. itd., a tu heheszki 

A na innych stronach wiadomości, że lewoskrętna witamina C leczy raka.

Chcesz się założyć o wartość tego Twojego kabla, że nie usłyszysz różnicy pomiędzy nim, a tym co ja zaproponowałem?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marcin Molitor napisał:

żeby nie kupić przewodów twardych jakby w środku był jakiś stalowy pręt, albo w tak kiepskiej izolacji, że byle przytrzaśnięcie meblami skończy się zwarciem

To może poszukaj coś z kabli instalacyjnych do systemów Audio. Mają na pewno lepszą izolację jak zwykłe kable.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...