Skocz do zawartości

Piloty do NAD


Recommended Posts

W dosyć krótkim czasie zepsuł się u mnie najpierw pilot CD9 a potem SR8 (do C565 oraz do C356). Szczególnie tego drugiego mi szkoda bo obsługiwał obydwa urządzenia.

Czy to typowe że piloty NAD się psują?

Czy piloty są naprawialne w serwisie i czy jest sens je naprawiać biorąc pod uwagę koszty?

A może lepiej od razu rozglądać się za zamiennikiem? Jeśli tak to może ktoś byłby w stanie coś polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOLVED

Zadzwoniłem do serwisu. Miły Pan poinformował, że pilotów się nie naprawia i że SR8 można kupić za 140 PLN w serwisie

Poradził też rzecz z pozoru oczywistą - podrapać czymś ostrym styki od baterii bo śniedzieją (najwyraźniej zrobione są z mało audiofilskiego materiału ;)) no i faktycznie - jeden z pilotów udało mi się ożywić. Z drugim jeszcze walczę ale nawet jeden działający już rozwiązuje mój problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 1.03.2021 o 14:21, Paweł Pawlik napisał:

SOLVED

Zadzwoniłem do serwisu. Miły Pan poinformował, że pilotów się nie naprawia i że SR8 można kupić za 140 PLN w serwisie

Poradził też rzecz z pozoru oczywistą - podrapać czymś ostrym styki od baterii bo śniedzieją (najwyraźniej zrobione są z mało audiofilskiego materiału ;)) no i faktycznie - jeden z pilotów udało mi się ożywić. Z drugim jeszcze walczę ale nawet jeden działający już rozwiązuje mój problem :)

W którym serwisie zaoferowali Ci tego pilota w cenie ponizej 200 zl?

Edytowano przez siwmad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...