Skocz do zawartości

Kino domowe dolby atmos do 7 tys


Edison

Recommended Posts

Witam. Czy jest szansa do 7 tys kupić typowe kino domowe w zestawieniu pod pełnowartościowe dolby atmos ? Zalezy mi żeby amblituner miał możliwość odtwarzania wszelkiego formatu filmów łączonych przez USB. Celuje w nowe kino natomiast jesli nic w tej cenie sensownego nie dostane będę próbował złożyć używany zestaw. Myślałem nad czymś takim . 

 

https://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/denon-avr-x1600h-wilson-raptor-7-1-vocal-czarny.bhtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden amplituner z USB nie odtwarza filmów.

Tylko muzykę oraz zdjęcia.

Do zestawu dokupujesz player. Xiaomi Mi Box, Ferguson ATV, chromecast Video i takie tam.

Pełnowartościowy system Atmos ma mieć przy najmniej dwa głośniki montowane W suficie. Masz na to możliwość?

Jeśli tak to Yamaha  6A + Heco Victa 702 + Heco montowane w suficie. Mają kilka modeli.

Ewentualnie Denon X 1600 + Quadral Argentum 6000 + Magnat Sub 302A

Zapraszam po wyceny.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Żaden amplituner z USB nie odtwarza filmów.

Tylko muzykę oraz zdjęcia.

Do zestawu dokupujesz player. Xiaomi Mi Box, Ferguson ATV, chromecast Video i takie tam.

Pełnowartościowy system Atmos ma mieć przy najmniej dwa głośniki montowane W suficie. Masz na to możliwość?

Jeśli tak to Yamaha  6A + Heco Victa 702 + Heco montowane w suficie. Mają kilka modeli.

Ewentualnie Denon X 1600 + Quadral Argentum 6000 + Magnat Sub 302A

Zapraszam po wyceny.

Piotr

Mam mozliwosc zamontowanie w suficie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...