Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Polk Audio Signature S20E


andrzej-g039

Recommended Posts

Cześć,

 

szukam taniego wzmacniacza do kolumn podstawkowych Polk Audio Signature S20E. Zestaw głównie do słuchania muzyki (źródło: laptopa albo Raspberry Pi), czasem oglądanie filmów/seriali (audio z telewizora). Znalazłem dwie ciekawe propozycje SMSL AD18 i SMSL SA300. AB18 ma wyjście optyczne i to chyba jego jedyna przewaga. SA300 wydaje się lepszą konstrukcją, ale boli brak wyjścia optycznego - stąd pytanie, czy nie będzie problemów z podłączeniem SA300 pod telewizor przez RCA?

 

Chyba że w tym budżecie (około 700 zł) są jakieś sensowne alternatywy?

 

PS: SMSL Q5 Pro raczej nie da rady z tymi kolumnami, prawda?

PPS: Znalazłem jeszcze takie cudo - Loxjie A30. Wygląda na klona SA300 (to nie klon, inna konstrukcja), jednak ma złącze optyczne. 

Edytowano przez andrzej-g039
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loxjie A30 i Dynavoice Challenger CA802BT to ten sam wzmacniacz i chyba raczej nie są to klony SMSL A300, chociaż ręki nie dam sobie uciąć 😉

 

 

H0d82245050614d1daa4309e36c90aad1g.jpg_q90.jpg

990ca802bt_1.png

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sensownej alternatywy w budżecie brak.

Chyba zamówię SMSL SA300, bo Loxjie A30 jest zupełnie niedostępny.

 

@cky gex

Udało się przeprowadzić testy? :)

 

 

2 godziny temu, S4Home napisał:

uzywany Onkyo 8870 i pozamiatane. :P

 

30 letni Onkyo w dwa razy wyższej cenie, bez wejść cyfrowych nie bardzo ma się do treści tematu. Nie twierdzę, że to zły sprzęt, ale chybiona rekomendacja.

Edytowano przez andrzej-g039
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak udało się ale tak na szybko i niezbyt głośno bo już późno było i nie byłem zadowolony z pierwszych odsłuchów bo drażniły mnie wysokie tony ale po późniejszej zabawie z EQ w Q5 myślę, że jest znacznie znacznie lepiej :) Dziś po pracy postaram się posłuchać trochę głośniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I jeszcze jeden post muszę napisać bo temat mało popularny :) 

@andrzej-g039 i jak tam? udało się coś dopasować?

Jako, że zostałem audiofilem to chciałbym zacząć wymyślać i co chwilę zmieniać sprzęt, a tak na serio to chciałbym sprawdzić jak zagrają te Polki S20E z pełnowymiarowym wzmacniaczem, parował je ktoś z Xindak A06?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie słyszałem i za bardzo nie mam teraz czasu i możliwości pojeździć i posłuchać ale z opisu wychodzi, że może być odpowiedni tylko szkoda, że nie ma korekcji w razie czego:/ 

i widzę, że są 3 wersje, pierwsza 5x chinch, druga 5x chinch + usb A i najnowsza 2x chinch + Coxial + toslink + USB B czy one różnią się między sobą tylko wejściami? 

Edytowano przez cky gex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Q21 napisał:

Fakt, Xindak A06 w swojej kategorii cenowej to jeden z najlepszych wzmacniaczy, który łączy cechy muzykalności i dynamiki. Żadna Yamaha czy Denon nie mają startu. Warto posłuchać tej konstrukcji. 

 

2 godziny temu, S4Home napisał:

Xindak 06 jest właśnie takim wzmacniaczem. Ktory doda ciepła, okiełzna te kolumny. Bardzo dobry, chodź mało popularny u nas wzmacniacz.

Zapraszam na odsłuch

Czy opcja wypożyczenia wchodzi w grę? jeśli tak to na jakich zasadach? a jeśli nie to trudno :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cky gex napisał:

Czyli rozumiem, że to na zasadzie ewentualnego odstąpienia od umowy.

Zasadniczo tak ale chyba bardziej na zasadzie umowy dżentelmeńskiej. Ja zaznaczałem w mailu, że chcę sprzęt wypożyczyć i prosiłbym o egzemplarz przeznaczony do tego celu. Możesz też szukać na portalach aukcyjnych, tam cena na pewno będzie lepsza 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...