Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Polk Audio Signature S20E


andrzej-g039

Recommended Posts

Umowa dżentelmeńska :D aż musiałem przetrzeć swój monokl ;)Q21 niby ma na zamówienie za okazyjne 1999zł ale jeśli to z magazynu polpaka to aktualnie chyba brak.

Już chyba po wszystkim, za 1999zł brak - napisałem do jednej firmy na allegro z zapytaniem i bez odpowiedzi aukcja z kilkoma sztukami została zakończona.

Podpytałem w Polpaku i szybko nie będzie dostawy bo jest problem z częściami potrzebnymi do produkcji. 

Edytowano przez cky gex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cky gex napisał:

Czyli rozumiem, że to na zasadzie ewentualnego odstąpienia od umowy.

Nie do końca.

bo tam masz ścisłe warunki zwrotu a my kiedy oddamy pieniążki. Przy wypożyczeniu działa to zdecydowanie szybciej.

 

 

19 godzin temu, cky gex napisał:

Podpytałem w Polpaku i szybko nie będzie dostawy bo jest problem z częściami potrzebnymi do produkcji. 

Standard w obecnym czasie pandemii. Jak dalej tak to potrwa to nie będzie żadnej elektroniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Nie do końca.

bo tam masz ścisłe warunki zwrotu a my kiedy oddamy pieniążki. Przy wypożyczeniu działa to zdecydowanie szybciej.

 

 

Standard w obecnym czasie pandemii. Jak dalej tak to potrwa to nie będzie żadnej elektroniki.

Dzięki za sprostowanie, myślę, że to znacząca różnica bo w razie czego nie dojdzie do "ustawowego zamrożenia pieniędzy".  

Doskonale wiem jaki jest problem z elektroniką bo siedzę w biznesie komputerowym :) 

 

No i czar prysł, powyżej 2000zł już mi się nie podoba, z resztą kto by chciał jakiegoś Xindaka - to dobra nazwa dla pokemona a nie poważnego sprzętu dla poważnych ludzi :) 

Edytowano przez cky gex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...