Skocz do zawartości

Jaki amplituner?


Aniula

Recommended Posts

Witam ' posiadam glosniki magnat 5.0 supreme 2002  'tył 202'  centralny 252 bede chcial za jakis czas zakupic sub. SVS sb 2000 . Posiadalem denon 1912 ale chyba nie wytrzymal mocy glosnikow gra tylko jeden glosnik tylny prawy  i przy przelaczaniu na inny tryb slychac trzeszczenie w glosnikach wiec chcialbym zakupić  inny ampli. Nie koniecznie nowy ' nie intresuja mnie bajery typu Bluetooth internet itp. Najwazniejsze to dzwiek muzyka i kino 65% 45% . Dziekuje za odp. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Koleżanka :)

S4Home,

jak widać autor wątku chyba nie może się zdecydować, bo nick wskazuje jedno, a wypowiedzi drugie.

A poza tym nie określił jeszcze kwoty na zakup amplitunera, więc trudno coś doradzić 😞

Pozdrawiam
PS. Zamknąłem wątek autora w dziale STEREO, bo się dubluje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

14 godzin temu, kakam551 napisał:

Podłączę się do pytania mam głośniki TAGA 606v3 , Potrzebuje amplituner KD 80% filmy ( Netflix i dekoder sat.4k ) reszta radio i muzyka . Salon 7x5 kwota 2000-2500 zł.

Myślałem o modelu 

Denon:

avr-x1500h

avr-x2400h

W późniejszym czasie dokupię suba i gramofon.

2400 to wyzszy model a 1500 jest nowszy. Na pewno trzeba by zwrócić uwagę na stan. To jest główne kryterium wyboru tutaj.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2400 z czerwca 2018 , a 1500 z marca 2019 zadbane ale doszedłem do wniosku ze kupię x2700h na raty i może jeszcze głośniki wymienię na lepsze tylko jakie w cenie do 2500 zł. Kolor głośników musi być biały i sub biały.? Zakup w tym wypadku odłożę do kwietnia może ceny trochę stopnieją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...