Skocz do zawartości

Zestaw do 3 tysięcy


Recommended Posts

Siema. Od jakiegoś czasu zbierałem winyle, ale nie miałem ich gdzie odtwarzać. Udało mi się zaoszczędzić trochę kasy i w końcu mogę spełnić swoje marzenie stając się posiadaczem gramofonu. Jestem zielony w tym temacie. Z systemów grających posiadam wieże Technics Se-HD 510 z kolumnami, lecz nie wiem czy jakiekolwiek jej części mogą przydać się w budowanie systemu z gramofonem. Czy za 3 tysiące jestem w stanie zbudować zestaw który mnie nie rozczaruje? Czy lepiej odłożyć więcej na jakieś lepsze kolumny lub gramofon? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką fachową opinię, zależy mi na jakości dźwięku. Pozdrawiam 

 

Dodam, że sprzęt nie musi być nowy 

Edytowano przez Spoko89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak licząc na szybko to wzmacniacz plus jakiś tuner lub cd (w zależności co ważniejsze) około 1000zł

głośniki  - 1000zł

gramofon  - 100zł...... czyli jak potrafi się iść na pewne kompromisy, ma troszkę czasu na poszukiwania, to spokojnie da radę. Oczywiście można przesuwać złotówki z jednego koszyka w drugi :)

Do tej wieży nie przywiązywałbym się, raczej po skompletowaniu nowego zestawu do sypialni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...