Skocz do zawartości

[zlecę] Zaprojektowanie i wykonanie zwrotnicy do dwudrożnych kolumn podłogowych


Recommended Posts

[zlecę] Zaprojektowanie i wykonanie zwrotnicy do dwudrożnych kolumn podłogowych. Jeśli przy okazji była by możliwość korekty mikroubytków forniru, byłoby świetnie, ale nie jest to niezbedne.
Jestem w Warszawy i zależy mi na osobie, która jest z okolicy (lub mieszka gdzieś dalej, ale dużo jeździ i może te kolumny ode mnie odebrać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ponieważ już jakis czas minął i nikt nic nie pisze, wiec mam propozycje. Taka zwrotnica pasywna może kosztowac nawet kilka stówek. Jesli masz dwa komplety jakis wzmacniaczy zawsze mozesz pokusić sie o zwrotke aktywną. Możliwość regulacji plynnej może dac Ci mnóstwo frajdy nie mowiac ze mozna połączyć ogien z wodą czyli lampe w klasie a na wysokie tony i clase d na niskie. Na chinskich stronkach mozna sobie z powodzeniem tanio cos "upolować"😉

A tu link do taniej jak barszcz zwrotki...

https://www.gak.co.uk/en/behringer-super-x-pro-cx2310-crossover/1109?gclid=CjwKCAjwr_uCBhAFEiwAX8YJgZQmvXiuBpbOrH1gCcuLgxqNsGZkuSDoObZcPZ-bdygRNsyQ8pqlDhoCV4QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...