Skocz do zawartości

Quadral Quintas 6500 czy 6650?


Critt

Recommended Posts

Witam, szybkie pytanie: czym sie różnią te dwa modele quadrala?  W internecie jest straszny bałagan w opisie tych modeli. Z tego co zauważyłem 6500 ma bass reflex z tyłu a 6650 z przodu ale też nie jestem pewny bo różne zdjęcia wstawiają. Czy położenie bass reflexu wpływa w jakiś sposób na jakość dźwięku? I jak jest z tą impedancją tych kolumn? Piszą rozmaite wartości , 4 omy, 6,8 albo 4-8.Pytam bo na dniach chce kupić, cena obu modeli bardzo podobna. Kolumny będą podłączone do Denona S750h. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem Denona s750h + Quadral 6500. Wszystko dobrze podłączyłem, nic się nie pali i nie dymi, gra ten zestaw zajebiście 😁,  sub dotrze w następnym tyg. Jedna rzecz mnie nurtuje: na każdym z głośników Quadrala jest czarno na białym 4 ohm. Czytam w instrukcji Denona że trzeba to wprowadzić recznie. Tak jakby amplituner sam nie wykrywał jaka jest impedancja głośników. Czy ja to muszę zmieniać? Co się stanie jak tego nie zmienię bo niby domyślnie jest 8ohm? 

Screenshot_2021-03-05-19-54-14-963_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...