Skocz do zawartości

Wybór optymalnego sprzętu do małego pokoju


Sebxx

Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu szukałem na forum taniego stereo z cd i jestem już praktycznie zdecydowany na denona rcd m41. Chciałbym do niego dobrać jakieś w miarę tanie monitory, które zagrają ciepło z basem grającym przyjemnie nisko i który nie wwierca się w uszy a delikatnie i stanowczo do nich wchodzi. Na stronie denona widnieje zestaw z raptorami 3 i pytanie czy owa konfiguracja spełni moje oczekiwania. Muzyka będzie słuchana na niskim i średnim poziomie głośności. Pokój ma 13m2. Sprzęt będzie umieszczony albo na regale, albo komodzie rtv czego trochę chcę uniknąć, bo owa komoda ma w sobie sporo metalu i bardzo rezonuje przy każdym puknięciu i może to trochę przeszkadzać. Denon to koszt 1500zł, a na głośniki myślę że chciałbym przeznaczyć 1000zł maksymalnie.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Nieco ponad zakładany budżet masz Heco Aurora 300, które zaprezentują brzmienie muzykalne z dobrą podstawą basową. Jeśli chciałbyś uzyskać lepszą przestrzeń oraz szybszy dół to Pylon Audio Pearl Monitor lub Q Acoustic 3020i. Jeśli mielibyśmy zmieścić się w kwocie 1000zł za parę to Pylon Pearl Monitor lub Indiana Line Nota 250x ale w tym przypadku z Denonem uzyskasz bardzo muzykalne brzmienie z łagodną górą. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...