Skocz do zawartości
JaZz

Phoebe 3 vs zesnor 5

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Gram na dali  zesnor 5 + nad 355 w 15m². Widzę w okolicy ofertę na audio Academy phoebe 3. Warto rozważyć ich zakup? To byłby krok w przód czy bardziej w bok? Zensor niby mi pasuje ale może phoebe ma coś lepszego w sobie? 

Ktoś byłby w stanie wymienić różnice w brzmieniu? Coś tam czytałem że AAP3 fajnie zgrywają się z nadem. 

Edytowano przez JaZz

Moim zdaniem będzie lepiej. Zapewne w górze pasma. Będzie nieco bardziej otwarta.

Jaka cena? To byłby zakup w ciemno?

Bo jest kilka małych kolumn które mozna wziąć pod uwagę.

Cześć,
Różnica względem Zensor 5 będzie bardzo duża. Zyskasz większą przestrzeń, średnica nieco się przybliży, a góra nabierze szczegółów i delikatnego rozpylenia. Bardzo dobre połączenie z cieplejszym brzmieniem NADa. W zbliżonej cenie masz Monitor Audio Silver 200 czy Q Acoustic 3050i. Warto byłoby udać się na odsłuch i porównać kilka opcji. 

Zapraszam oczywiście na odsłuch do naszego salonu :)

Napisano (edytowany)

Używki, cena uczciwa -  mniej niż 50% ceny sklepowej. Troszkę właśnie obawiam się tej średnicy,  bo w jej okolicy  w Z5 mamy spadek a w nadzie podbicie,  co w miarę ze sobą współgra moim zdaniem. 

Zobaczyłem ofertę w mieście i najarałem się, bo taka okazja może szybko się nie powtórzyć. 

Ale chyba jednak odpuszczę. Najpierw zmoduje nada, ogarnę źródło (bo nadal puszczam z Yamahy 685)...  I dopiero zacznę przebierać w paczkach. 

Dzięki za zaproszenie, ale za daleko mieszkam. 

Edytowano przez JaZz

50% na używane AA to norma.

Nie znaczy to że źle. Będzie lepiej. Pytanie tylko czy to brzmienie Ci spasuje.

Ja bym chyba zaryzykował.

Napisano (edytowany)

Oj, podpalacie mnie xD

Zrobię jednak jak wyżej i chyba pierwsze paczki które pożyczę po zmianach to będą któreś z oferty BMN.

Edytowano przez JaZz