Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte do 800 PLN do komputera. Prośba o pomoc w wyborze.


Recommended Posts

Witajcie. Szukam słuchawek w cenie do 800 zł, do słuchania muzyki z komputera oraz okazjonalnie do grania w gry. W komputerze mam kartę dźwiękową Creative AE-5,  słucham głównie z Tidal-a HiFi. 

Interesują mnie: 

- słuchawki zamknięte. Muszą dobrze izolować od otoczenia (małe dzieci oraz papuga w domu :) )

- coś grającego raczej "ciepło" i muzykalnie, ale z nieprzesadzonym basem czy wysokimi tonami. 

- coś co będzie miało zauważalnie lepszy dźwięk niż używane przeze mnie przez ostatnie 2 lata ISK HD9999. Nie miałem większych zastrzeżeń do tych słuchawek poza tym, że jest w nich trochę za dużo męczącego basu. Teraz chciałbym kupić coś z "wyższej półki".

- z uwagi na to że przed komputerem pracuję codziennie po 8-9 godzin zależy mi też na wygodzie. Fajnie jakby słuchawki nie męczyły po kilku godzinach.

Jeśli chodzi o rodzaj muzyki, to słucham w zasadzie wszystkiego, poza ciężkimi metalowymi brzmieniami. Głównie "lżejszy" rock, trochę popu, trochę muzyki akustycznej.

Wstępnie zainteresowałem się takimi słuchawkami:

- AKG K371 (z opinii jakie wyczytałem grają raczej "ciepło", co by mi odpowiadało)

- Beyerdynamic DT770 PRO (mają dobre opinie, ale nie wiem czy dźwięk z nich nie będzie zbyt płaski i analityczny).

- Audio-Technica ATH-M50X (to samo co wyżej)

Niedawno przez krótki czas miałem do czynienia z AKG 550 MKIII i podobało mi się ich brzmienie. Problem w tym, że nie są już produkowane i ich zakup graniczy z cudem. Będę wdzięczny z polecenie jakichś konkretnych modeli w budżecie do 800 zł. Aczkolwiek jeśli warto będzie dorzucić 100-200 zł do lepszej jakości słuchawek, to jestem w stanie tyle dopłacić :)

Edytowano przez san_chez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...