Skocz do zawartości

Małe słuchawki przenośne nie dokanałowe 300-500 zł


Recommended Posts

Szukam słuchawek najlepiej bezprzewodowych z apt-x (do telefonu) w kwocie 300-500

Próbowałem kilku różnych dokanałowych i nawet przy najmniejszych nakładkach miałem problem albo ze zmieszczeniem słuchawki albo z dużym dyskomfortem.

Lubię dźwięk z dużą sceną, względnie czysty, bez nadmiaru basu, w miarę szybki.

Ostatecznie mogą być na kablu ale wtedy muszę zmienić źródło i kupić w dolnej granicy cenowej.

Mam m.in. słuchawki które względnie mi pasują ale są o wiele za duże: Ultrasone P 820, taki dźwięk bezprzewodowy jaki dostarczają jest dla mnie wystarczający (nie jest to może ideał ale ok).

Słuchawki będę używał m.in. na rower i na siłownię oraz podczas spacerów.

Dobrze by było jakby nie wyciszały strasznie (podczas jazdy rowerem).

Wszędzie piszą tylko o dokanałowych - ja takich niestety nie mogę.

Jakie słuchawki mam w domu:

- 3 jakieś różne modele dokanałowe na nich testowałem - słuchawki córki,

- ultrasone p820 - te mi pasują z modułem bezprzewodowym dodatkowo

- cal ver. 1 - beznadziejne jak dla mnie (nadmiar basu, nacisk powietrza na uszy, niedopasowane) - żona używa

- koss ksc75 - mam wrażenie że zaraz odpadną, dźwięk nie taki jak bym oczekiwał

- ve monk - spoko na nich słucham z sansy ale bez rewelacji (może kwestia źródła), ultrasone bezprzewodowo w moim odczuciu dają bez porównania większą frajdę.

Przymierzałem w sklepie:

koss porta pro - masakra metalowy pałąk kaleczy uszy, słuchawki uciskają  (nie wiem jak grają bo ściągnąłem niedługo po nałożeniu - dyskomfort)

 

W przypadku przewodowych muszę budżet ograniczyć do 300 ponieważ i tak jeszcze będę musiał dołożyć do jakiegoś odtwarzacza bo telefon się nie nada (widzę różnicę na kablu i bezprzewodowo z ultrasone gdzie bezprzewodowo z apt-x na + nie na minus)

 

Coś ktoś doradzi bo już nie wiem czego szukać ps ważne by były małe najlepiej douszne. Nie wiem czy robią teraz dobre pchełki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...